Ege’nin Hamsisi 2. Bölüm Fragmanı İzle 23 Temmuz Özeti Neler Olacak?

/ 18 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Ege’nin Hamsisi 2. Bölüm Fragmanı İzle 23 Temmuz Özeti Neler Olacak?

Sevilen ilk bölümünün ardından 2. bölüm tanıtımını yayınlayan Ege’nin Hamsisi 2. bölüm fragmanı izle videosu yayınlandı. Seyircilerinin entrikalı geçen ilk bölümünden sonra Ege’nin Hamsisi 23 temmuz özetini merak etmeye başladı. Tüyoları ile birlikte 2. bölüm fragmanı bölümün özeti niteliğinde.

Ege’nin Hamsisi 2. Bölüm Fragmanı

Egeliler ile Karadenizliler birbirlerine düşerler. Soluğu karakolda alan ikili komiseri baştan çıkartır. Egeli cezası ne ise çekmesini istiyorum şikayetçiyim der iken Karadenizli ise fındık kadar beynin var idi içinden kurt çıktı da diye yanıt verir. Durum karşısında mahallelinin toplandığı karakol curcunaya dönüşür. Komiseri iki taraf ta dinlemez. Ortamı yatıştırmak kolay olmadı. Dizi bunun ile de bitmiyor iki dükkan sahibinin ardında kalan zamanlarda aşk yaşanıyor.

Ege güzeline vurulan Laz uşak aşık olur. Egeli ile pek anlaşamayıp ters düşseler de sonuç bellidir aslında. İkili arasında aşk rüzgarı esmeye başlamış. üçüncü bölümden sonra aralarında ateşli bir aşk bekliyoruz. Ancak buna aileler ne diyecek bakalım. Çünkü Karadenizliler ile Egeliler mahkeme gününü beklemektedirler. Hakimin işi ise zordur. Aradaki sükunet sağlanmalıdır. Ege’nin Hamsisi 2. Bölüm Fragmanı içerisinde gördüğümüz gibi mahkemede, komiserin karşısında konuştukları gibi tavır sergiler iseler iş bir hayli ertelenir gibi duruyor.

2. Bölüm Fragmanı

Yeni bölümlerinin her pazartesi günü yayınlandığı dizi ilk bölümünün hemen ardından Ege’nin Hamsisi 2. bölüm fragmanı videosunu yayınladı. Herkesin merak içerisinde kaldığı Ege’nin Hamsisi tekrarı ise yine aynı gün verildi. 23 Temmuz gününe kadar verilecek olan tekrar bölümlerine detaylı yayın akışından ulaşabilirsiniz. Yayınlanan tanıtım videosu ile Ege’nin Hamsisi 23 temmuz özetini almış olduk. Gelecek bölümde neler olacak biliyor olsak ta sorunlara nasıl çözüm getireleceği merak konusudur. Sizin düşüncelerinizi siz de bu konumuz altından yazarak yayımlaya bilirsiniz.

Ege’nin Hamsisi Tekrarı


Benzer Konular