Ege’nin Hamsisi yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor

/ 16 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Ege’nin Hamsisi yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor

TRT 1 ekranlarında yeni yaz dizisi hangi gün yayınlanıyor merak ediliyor. Ege’nin Hamsisi Karadeniz ve Ege’nin yöresel yemekleri üzerine kurulmuş dizi. Ege’nin Hamsisi yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor hangi kanalda diye çok kişi araştırma yapıyor. Bu haberimizin detaylarında hepsini bulabileceksiniz.

Ege bölgesinde hamsi yapılmaz mı tabi ki yapılır. Hem de kendilerine has pişirme usulleri ile pişirilir. Peki ya Ege yöresine ait lezzetler mi Karadeniz bölgesi lezzetleri mi? Bu tabi ki tartışmaya dahi açık değildir. İki yöre hakkında da birbirine karşı çok etkili yemekleri ve pişirme sanatları bulunmaktadır. Ege’nin Hamsisi yeni bölüm tanıtım videosu yayınlanması ile büyük beğeni topladı. TRT dizileri genelde pek reyting almaz ancak bu düşünceyi Diriliş Ertuğrul dizisi ile bozmuştu. Yaz aylarında boşlukta kalan kanal aslında büyük proje üzerinde çalışıyordu. 16 Temmuz akşamı ilk bölümünü yayınladı.

Ege’nin Hamsisi yeni bölüm

Ege’nin Hamsisi dizisi yeni bölümlerini her pazartesi akşamı haberlerin hemen ardından TRT 1 ekranlarında yayınlayacak. Sadece yemek üzerine değil zaman zaman duygusal anların da yaşanacağı ve tabi ki aşk çizgisine de değinilecek bu iki farklı kültürün birleşim noktasında Ege’nin Hamsisi yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor saat kaçta detayları ile sunduk. Sizlerden gelen yorumları sayfamızı ziyaret eden herkes görmektedir. İletmek istediklerinizi paylaşabileceğiniz panoyu kullanabilirsiniz.

Ege yöresi ve Trabzon yöresi insanları başta olmak üzere iki kültürün birleştiği diziyi izlemek üzere her pazartesi akşamı TRT 1’e bekliyoruz. Ayrıca kaçırdığınız bölümleri Ege’nin Hamsisi tekrarı konumuzdan takip edebilirsiniz.

Ege’nin Hamsisi tekrarıBenzer Konular