Elidorun yeni reklam filmi şarkısı ve kim söylüyor esmerim biçim biçim

/ 26 Haziran 2018 / / yorumsuz
Elidorun yeni reklam filmi şarkısı ve kim söylüyor esmerim biçim biçim

Elidor 2018 ürünü Karsu yorumu ile yayına girdi. Yaz aylarında herkesin esmerleşmek istediğini düşünerek Elidorun yeni reklam filmi şarkısı ve kim söylüyor esmerim biçim biçim Karsu Dönmez yorumu ile söylendi. İşte şarkının tamamı ve ayrıntıları.

1990 doğumlu henüz 25 yaşında Elidor’un reklam filmindeki şarkıyı söyleyen sanatçı ünvanını almış durumda. Jazz müzik tarafında olan sanatçı aynı zamanda pop müzik te söylüyor. SuMusic şirketinin bünyesinde çalışan Karsu 2018 yılında dillere plesenk olacak. Çok eski Türk şarkısı olan esmerim biçim biçim şarkısına çok farklı bir yorum getirdi. Esmer saçlar için özel üretilen Elidor saç şampuanı reklam filminde çalan şarkı ile çok dikkat çekti. Hemen hemen tüm kanallarda reklamları dönmeye başladı.

Sizin için Elidorun yeni reklam filmi şarkısı ve kim söylüyor esmerim biçim biçim araştırdık ve kendisinin genç söz yazarı aynı zamanda besteci Karsu Dönmez olduğunu öğrendik. Edison Jazz/World – Jazzism Publieksprijs ödüllerinin de sahibi olan şarkıcı piyanistlik te yapıyor. Hollanda’da yaşadığı için Türkçe’yi çok tatlı konuşan sanatçı şarkılarında bunu hiç belli etmiyor. Karsu Dönmez aslen Hataylı. Kendisini aslında New York Carnegie Hall konserinden tanıyoruz. Yorumları Pamela tarzını anımsatıyor.

Elidorun yeni reklam filmi şarkısı esmerim biçim biçim 2018

Karsu Dönmez 2014-2015 yıllarında New York’tan başlayarak Türkiye’ye kadar henüz 22 yaşında olduğu dönemde kosner vermiştir. 2016 yılında Edison ödülüne laik görülen genç yıldız Elidor yeni reklam filmi şarkısı esmerim biçim biçim kim söylüyor diye tüm Türkiye’de aratılmaya başlanmıştır. Elidor reklamında şarkının tamamını dinlemek için paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Karsu Dönmez Amsterdam’da yaşadığı 16’lı yaşlarında müzik hayatına başladı. Babasının elit bir restoranı bulunduğu yerde kızı için bir köşe ayrıldı. O zamanlarda Elidorun reklam filmi şarkısını söyleyebileceğini hayal dahi etmiyordu. Gelen müşteriler için piyano çalıyor şarkı söylüyordu. Bulunduğu yerdeki başarısı fark edilmeye başladıkça profesyonelleştirilmek için eğitim almaya başladı. Bir çok konser ve beste satışından sonra genç yaşında dünya konser turunu tamamlayarak ülkesine geri dönüş yaptı. Son olarak 2018 yılında Elidorun yeni reklam filmi şarkısı esmerim biçim biçim yeni ve kendine has özgü yorumu ile seslendirme yaptı. Şuanda tüm Türkiye genç sanatçının sesini konuşuyor ve şarkılarını arıyor. Kendisini Karsu Dönmez olarak bulabilirsiniz.Benzer Konular