Elif 592.Bölüm fragmanı neler olacak? 31 Ekim özeti

/ 30 Ekim 2017 / / yorumsuz
Elif 592.Bölüm fragmanı neler olacak? 31 Ekim özeti

Kanal 7’de 31 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle yayında olacak olan Elif dizisinin 592.bölümünde yaşanacaklar hakkında özet ve diğer detayları öğrenebilirsiniz.

ELİF DİZİSİ 592.BÖLÜM ÖZETİ
Tolga bildiğimiz üzere bir iddiaya girmişti. Parla ile yapılan bu iddiada, Reyhan’ı aşık etme olayı yaşanacaktır. Yani Tolga onu kendine aşık ederek iddiayı kazanmış olacak. Bu olaylar yüzünden kendine hakim olamayan Kerem, Reyhan’a karşı boş olmadığını hissetmektedir. Bakalım bu durum sonrası neler yaşanacak.

Günlerce, Reyhan’ın çevresinden ayrılmayan Tolga kötü oyunlar sonrasında Reyhan’ı rahatsız etmiştir. Reyhan bu durum karşısında yakınlaşmak yerine ondan kaçmaya başlamıştır. Buda Tolga’nın işini zorlaştıracaktır. Diğer taraftan Tarık Hümeyra’yı Elif’e karşı cephe aldırmaya devam etmektedir.

Doktora gittikten sonra o kötü haberi alan yani, bebeği olamayacağını öğrenen Hümeyra, kendi annesinin Elif’i torunu yerine koyduğunu düşündükçe içlenmeye başlar ve Elif’e karşı kötü duygular beslemeye başlamıştır.

Bu durumda öfkesinin nasıl bir yansıması olacağı merak ediliyor. Elif dizisinin yeni bölümünü Salı akşamı Kanal 7’den izleyebilirsiniz.

ELİF 592.BÖLÜM FRAGMANI (Fragman bu akşam yayında)Benzer Konular