Elif 596.Bölüm Fragmanı neler olacak 6 Kasım özeti

/ 3 Kasım 2017 / / yorumsuz
Elif 596.Bölüm Fragmanı neler olacak 6 Kasım özeti

Kanal 7’de hafta içi her gün saat 20.00’de yayında olan Elif dizisinin 596.bölümünde yaşanacaklar heyecanla bekleniyor. 6 Kasım Pazartesi akşamı yeni bölümde neler olacak? İşte özet:

ELİF 596.BÖLÜM 6 KASIM ÖZETİ
Geçirdiği kaza sonrasında ameliyata alınan Reyhan, durumu neticesinde yoğun bakıma alınmıştır. Burada meraklı bekleyiş devam ediyor. Ve sonunda beklenen haber gelir ve Reyhan kendine gelmeye başlar. Gözlerini ilk açtığında Kerem’i görmesi onu sevindirecektir. Kerem, burada ona karşı duygularını anlar ve daha çok bağlanmaya başlar.

Kaza anında beraber olduğu Elif ise Reyhan’ın yanından bir dakika olsun ayrılmaz. Bu durumu öğrenen Tarık ise hastanede verdiği tehditlerin işe yaramadığını öğrenerek yeni plan kurmaya başlar. Diğer taraftan Hümeyra evde değersiz olduğunu düşünür. Bu yüzden evde büyük olay çıkarır.

Annesi ile tartışma yaşayan Hümeyra, sinirlerine hakim olamaz. Bu saatten sonra kimseye pabuç bırakmayacağını belirten Hümeyra ilk düşüncesi olarak Parla’yı arayarak kardeşi Kerem ve Reyhan arasında yaşanan duygusal bağları anlatmak ister.

ELİF 596.BÖLÜM FRAGMANI (Fragmanın yayınlanma saati 21.30)