Elif 597.Bölüm Fragmanı neler olacak ve 7 kasım özeti

/ 6 Kasım 2017 / / yorumsuz
Elif 597.Bölüm Fragmanı neler olacak ve 7 kasım özeti

Elif dizisinde 7 Kasım Salı akşamı yine çok ilginç olaylar yaşanacak. 597.Bölüm ile ekrana gelecek olan dizinin özeti ve fragmanını sizler için paylaşıyoruz.

Elif 597.Bölüm Özeti
Kendine gelmesi ile ilgili Kerem ve Elif diğerlerinin yoğun çaba verdiği Reyhan, herkesi sevindirmeyi başarmıştır. Çünkü kendine geliyor. Herkesin beklediği haber gelmiştir.

Reyhan’ın odasına gelen çiçekler Kerem’i yeterince sinir etmiştir. Sürekli çocuk hayalleri kuran Hümeyra ise Tarık’ın yaptıklarına rağmen bu konuda sürekli istekli ve düşüncelidir.

Yeni bölüm Neler Olacak?

Bir taraftan gelin isteyen ve diğer taraftan da Jülide olmaması dualar etmeye devam eden Leman’ın bunaltıcı davranışları Şafak’ı artık bunaltmıştır. Ve sonunda ona karşı gelmesine neden olacaktır.

Okula yeni yeni gidecek olan İnci ve Emirhan’ın heycanlarını hep beraber göreceğiz. Elif’in Kerem’le beraber hastaneye Reyhan’a gittiğini duyan Tarık’ın neler yapacağı merak ediliyor. Elif, yaşadığı kaza ile ilgili yeni bilgilere hatırlamaya çalışan Reyhan’a kazaya Tarık’ın sebep olduğunu söyleyecek mi merak edilmektedir.

Elif heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Elif 597.Bölüm Fragmanı (Yeni tanıtım bu akşam veya yarın öğleden sonra yayında olacaktır.