Elif 601.bölüm fragmanı ve 13 Kasım özeti

/ 10 Kasım 2017 / / yorumsuz
Elif 601.bölüm fragmanı ve 13 Kasım özeti

Hafta içi her gün izleyici karşısında olan ve belli bir kesim hitap etmeye devam eden Elif dizisinin 13 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 601.bölümünün fragmanı ve özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Elif 601.Bölüm Neler Olacak – Özeti
Hastaneden gelen DNA sonucunu sonrasında Vildan’ı şok edecek bir olay yaşanır. Elif’in Tarık’ın kızı olmadığı ortaya çıkmıştır.. Tarık ile Elif arasında neler olduğunu merak etmeye başlayan Vildan’ın kafası iyice karışmaya başlamıştır.

Macide, yeğeni Yusuf’tan kalan tek miras olan Elif’i bulmak için çalışmalarına devam ederken, iyice umutsuzluğa düşmüştür. Macide’nin yardımcısı olan Mustafa ile Elif hakkında konuşmalara kulak misafiri olan Tarık bir önlem alması gerektiğini düşünmektedir. Diğer taraftan Kerem, bundan böyle şirkette işe başlayacağını açıkladı.

Macide haber karşısında çok sevinirken, Tarık ise bu durumu kendine karşı tehdit olarak algılar. Kerem ve Reyhan’ın birbirine karşı kırılmış olması ise Elif’i üzmektedir. Onları barıştırmak adına bir şeyler yapmak ister.

Haberi hemen alan Tarık iyice sinirlenmiş ve Elif’i yeniden konaktan uzaklaştırmak için harekete geçer. Tarık Elif’i bilinmeyen bir tehlikeye doğru sürüklemek ister.

Elif 601.bölüm fragmanı (Fragman bu akşam yayında olacak)