Elif 606.Bölüm Fragmanı ve Özeti

/ 17 Kasım 2017 / / yorumsuz
Elif 606.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7’nin sevilen yapımlarından Elif’in 20 Kasım Pazartesi akşamı 606.bölümü yayında olacak. Yeni bölümde neler olacak diye merak edenler için özet yayınlandı.

606.BÖLÜM NELER OLACAK? ÖZETİ
Sema, Cafer’in Elif’e karşı davranışlarından rahatsızlık duymaya başlamış ve Elif’i hırsızlık yaptığını iddia ederek ona yeni bir iftira atmıştır. Cafer parası Elif’in çaldığına inanır ve ona zarar vermek istemektedir. Ancak Sema Elif’in başına herhangi bir olay geldiğinde Vildan’a hesap vereceğini düşündüğünden dolayı Cafer’in Elif’i dövmesine engel olmaya çalışmıştır.

Diğer taraftan Hümeyra senelerce çocuk sahibi olma düşüncesindeyken hamile olup olmadığı konusunda merak içerisindedir. Bu şüphelerinin cevabını almak için hemen doktorun yolunu tutar. Doktorun söylediği sözler Hümeyra’yı şaşkına uğratmıştır. Şirkette ise Kerem iş hayatına hızlı bir giriş yapmak istemektedir.

Kerem’in yaptığı başarılar sonrasında Tarık’ın sinirleri bozulmaya başlar. Yaptığı planların tek tek bozulması Tarık’ın daha çok sinirlenmesine neden olacaktır.

ELİF 606.BÖLÜM FRAGMANI (yeni tanıtım bugün veya pazartesi sabahı yayınlanacaktır.)

OYUNCU KADROSU
Dizinin kadrosunda yer alan oyuncular belli oldu. İşte detaylar:
İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol