Elif 612.Bölüm Fragmanı neler olacak 28 Kasım Özeti

/ 27 Kasım 2017 / / yorumsuz
Elif 612.Bölüm Fragmanı neler olacak 28 Kasım Özeti

Salı akşamı izleyici karşısında olacak olan günlük dizilerden Elif’in 612.bölüm özeti ve fragmanı yayınlanmayı bekliyor. Hafta içi her gün ilgi ile izlenen yapımda 28 Kasım‘da neler olacak? İşte tüm detaylar…

612.BÖLÜM ÖZETİ
Cafer’in evinden kaçan Elif’in ne yapacağı ve nereye gideceği merak ediliyor. Cafer ve Sema bu olayın ardından hemen aramalara başlar. Kerem , yeni yapılacak olan anlaşma için çok çalışmıştır. Fakat sabah saatlerinde evden çıkardan önemli bir dosyayı evde unutmuştur.

Bu olayı ilk fark eden Reyhan olmuş, Kerem’in zor bir durum yaşamaması için hemen yola çıkarak ona ulaşmak ister. Diğer taraftan Birce yapacağı sunumun başarına göre şirkette kalacaktır. Birce’den haz etmeyen Rana ise Birce’nin başarılı olmaması için onun ayarladığı ayakkabı mankeninin şirkete ulaşmasını engelleyecektir.

Rana’nın kendinde yaptığı bu plan, beklenmedik bir isim tarafından engellenecektir. Tarık ise Rana’dan istemiş olduğu karşılığı alamaz. Rana, Tarık’a karşı tavırlarında resmileşmeye başlar. Tarık bu durum karşısına ne yapacak merak ediliyor.

Elif 612.Bölüm Fragmanı (Tanıtım yarın öğleden sonra yayınlandıktan sonra yer alacaktır.)