Elif 613.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 29 Kasım Özeti

/ 28 Kasım 2017 / / yorumsuz
Elif 613.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 29 Kasım Özeti

Elif’in 29 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde yine çok heyecanlı olaylar yaşanıyor. Hafta için her gün izleyici karısında olan dizide neler olacak? İşte detaylar…

613.BÖLÜM ÖZETİ
Sunuma başlamadan önce kötü bir haber alan ve mankenin gelmeyeceğini öğrenmiş olan Birce’nin yardımına Reyhan koşacaktır. Kerem, bu sunumda ayakkabı mankeninin Reyhan olduğunu görünce çok şaşıracaktır.

Ayrıca Reyhan anlaşma için orada bulunanlar tarafından da beğenilmiştir. Kerem tarafından Reyhan bundan böyle sadece çalışan birisi olmaktan çıkıp, güveni olan, başarılı, güzel, bambaşka bir kişi durumuna gelmiştir. Birce bu sunum sonrasında iş anlaşması yapacaktır. Kerem’in şirkette başarı sağlaması Tarık’ı sinir edecektir.

Diğer taraftan evden kaçan Elif’i Cafer yakalamış ancak Elif 2.defa ondan kaçmayı ve kurtulmayı başarmıştır. Elif gideceği yönü bilmeyerek yolda yürümeye devam ettiği sırada Jülide ve Emirhan’la karşı karşıya gelir. Elif’in u durumuna üzülmüş olan Jülide onu da alıp Tülay’ın dükkanına dönmek istemiştir. Elif tüm yaşananları Jülide’ye anlatacak mı? merak ediliyor.

Heyecan dolu yeni bölüm Kanal 7 ekranlarında olacak.

ELİF 613.BÖLÜM FRAGMANI (Tanıtım yarın öğle saatlerinde yayında olacaktır.)