Elif 617.Bölüm Fragmanı neler olacak? 5 Aralık Özeti

/ 4 Aralık 2017 / / yorumsuz
Elif 617.Bölüm Fragmanı neler olacak? 5 Aralık Özeti

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Elif‘in 5 Aralık Salı akşamı ekrana gelecek olan 617.bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Dizinin yeni bölümü hakkında özet ve fragmanı bulabilirsiniz.

617.BÖLÜM ÖZETİ
Holdingde Kerem’in ağırlığı hissedilmeye başlanır. Gerçek patronun kendisi olduğunu gösteren Kerem, uzun süredir şüphelendiği Tarık’ın bazı planlar ve oyunlar çevirdiğini düşünür. Tarık ise tam aksine ağırlığının kaybolduğunu fark etmesinden dolayı sinir küpü olacaktır.

Diğer taraftan Macide ve Tarık hastaneye ulaştığında Elif’in olmadığını öğrenirler. Elif’in karşılığında para alacağını düşünen Cafer, Elif’i hastaneden çıkarmış ve hemen evine götürmüştür. Macide ise Tarık’ın kimseye söylemeden Elif’i aramaya başladığını fark etmiştir.

Tarık’ın yaptıklarından işkillenen Macide, korumalarına Tarık’ın her yaptığından haberi olacağını söyler. Peki Macide Tarık’ın planlarını ve nasıl birisi olduğunu öğrenecek mi? hepsi ve daha fazlası Kanal 7 ekranlarında Salı akşamı saat 20.00’de yayında olacak.

617.BÖLÜM FRAGMANI (Yeni tanıtım yarın öğleden sonra yayınlanmaktadır.)Benzer Konular