Elif 620.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 8 Aralık Özeti

/ 7 Aralık 2017 / / 1 Yorum
Elif 620.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 8 Aralık Özeti

Merhabalar arkadaşlar, Elif dizisinin haftanın son bölümünde heyecan devam ediyor. 620.bölüm ile 8 Aralık Cuma akşamı Kanal 7’de yayında olacak olan dizinin özet ve fragmanını bulabilirsiniz.

620.BÖLÜM ÖZETİ
Zafer bildiğimiz üzere Tarık’a bir arsa tapusu bırakmıştı. Buna şahit olan Kerem, bu konuda hakkında ne dümenlerin döndüğünü öğrenmek adına, bu olaydan haberi olduğunu Tarık’a söyler. Olay karşısında dili tutulan Tarık, ne diyeceğini bilemez.

Hümeyra ve Kerem’in kendisinden şüphe duyduğunu fark eden Tarık, bu şüpheleri ortadan kaldırmak adına yeni planlar yapar. Vildan’ın göz önünden kaybolduğunu duyan Cafer, parayı daha çok almak adına Elif’i konağa getirmek için harekete geçer.

Elif ise hiç bir şeyden habersiz bir şekilde Reyhan’a ulaşmanın mutluluğu içindedir. Kerem ise Reyhan ile arasına giren soğukluğu düzeltmek için harekete geçmiştir.

ELİF 620.BÖLÜM FRAGMANI (Tanıtımı yarın öğle vakitlerinde yayında olacaktır.)Benzer Konular

Elif 620.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 8 Aralık Özeti (1 Yorum)

  1. Bunu yazmaktan bıktım artık çocuklarım bile etkileniyor yazık eliften yeter artık reyting uğruna bu kadar uzatılmaz bence tezden elif annesine yada konağa ulaşsın tarık denen pislik çıksın aradan çocuklarım bile aglıyor ya