Elif 634.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 28 Aralık Özeti

/ 27 Aralık 2017 / / yorumsuz
Elif 634.Bölüm Fragmanı Neler Olacak? 28 Aralık Özeti

Her hafta için izleyici karşısında olmaya devam eden Elif dizisinin 28 Aralık akşamı yayınlanacak olan 634.bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Yeni bölüm ile ilgili özet ve fragman detayda…

634.BÖLÜM ÖZETİ
Gerçek annesini televizyon izlediği sırada görmüş olan Elif, bir anda önce evden kaçmak için harekete geçecektir. Ancak onun gideceğini düşünen Vildan onu bırakmamakta kararlıdır. Tarık’a oyun yaparak yeniden eve dönmek isteyen Vildan, gerçek sandığı konuşmaların yalan olduğunu öğrenecek mi? Tarık onu nasıl kandıracak hep birlikte göreceğiz.

Tarık, aslında Vildan ile Elif için farklı bir plan düşünmektedir. Diğer taraftan Rana Milano gezisini fırsata dönüştürmek adına baskı yapacaktır. Tarık’ın kendisinin yanında birlikte Milano’ya gitmesini istiyor olan Rana’nın bilmediği şeyler vardır. Çünkü götürmek istediği kişi İstanbul’da yasa dışı işler yapmaktadır.

Parla’da yine Milano’ya gidecek olan Kerem ile beraber gitmek için hemen plan yapmaya başlar. Bakalım başarılı olacak mı hep birlikte göreceğiz. Kerem bu olaydan haberdar olmasına rağmen bir şey yapamayacaktır.

ELİF 634.BÖLÜM FRAGMANI (Tanıtım yarın öğle saatlerinde yayınlanacaktır.)Benzer Konular