Elimi Bırakma Hangi Gün Yeni Bölüm Yayınlanıyor

/ 18 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Elimi Bırakma Hangi Gün Yeni Bölüm Yayınlanıyor

TRT 1 dizileri temmuz ayında ardı ardına yayına girmeye başladı. Ege’nin Hamsisi dizisinin ardından Elimi Bırakma hangi gün yayınlanıyor merak edildi. Dram ve aksiyon sahnelerinin eksik olmadığı Elimi Bırakma yeni bölüm ne zaman izleyicilerin takip ettiği konular arasında. Dizinin ayrıntıları ve yayın akışı ile birlikte Elimi Bırakma Tekrarı konusunu inceleyelim.

Elimi Bırakma Tekrarı

Elimi Bırakma yayın günü belli oldu. Her pazar günü 20:00’da TRT 1 ekranlarında oynayacak. Dizinin yeni bölümlerinin verileceği pazar günü kimseye randevu vermeyin. Sezon dizileri tadında bir dizi olacak. Aksiyon ve dram sahneleri ile ekranlara kilitleneceğiniz dizi içerisinde bilindik oyuncular oynuyor. Bir çok dizi yapımını başarı ile tamamlamış Üs Yapım şirketinin finansını sağladığı dizi için yüksek miktarlarda bütçe harcandı.

Alina Boz güzelliği ile diziye ayrı bir renk katar iken sezon dizisi oyuncusu Alp Navruz başrol alan diğer oyuncu oldu. Eylül ayı itibari ile final yapacak dizi kısa sürede çektiği aksiyon dolu sahneleri ile çok konuşulacak. Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra TRT 1’de dizi izlendiğini kanıtlayan kanal yaz dizileri konusunda iddiasını devam ettiriyor. İlk bölümünün 22 temmuz günü yayınlandığı dizi Elimi Bırakma tekrarı ile aynı gün hemen ardından yayına girecek. Devamında ise yeni bölümlerini TRT’de her pazar günü 20’da izleyebilirsiniz. Tekrarlarını ise alakalı konumuzdan güncel olarak takip edebilirsiniz.

Elimi Bırakma Oyuncuları Azra

1960 doğumlu Sadullah Celen Elimi Bırakma dizisinin yönetmeni olmadan önce 20 eseri başarı ile yönetmiştir. Canım Ailem ve Cennetin Gözyaşları gibi bilindik dizilerin baş yönetmeni olarak görev almıştır. Şimdi ise usta yaz dizisi olan Elimi Bırakma hangi gün yeni bölüm yayınlayacak kararını veren kişidir. Düzenli olarak bölümleri yetiştirip kanala vermesi ve reytinglerinden sorumlu tutulacak üzerine bin dolarların yatırıldığı yönetmene yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Elimi Bırakma Hangi Gün Yayınlanıyor

İş bu sonucunda Elimi Bırakma hangi gün yayınlandığını açıkladığımız konumuzda detaylı tekrar bölümlerinin yayın akışını verdik. Dizi hakkında yorumlarınız yönetmen tarafından önemlidir. İlk bölümün tanıtım videosunu haberimizin sonundan izleyebilirsiniz. Pazar akşamlarınızı artık kimseye vermeyin üzülürsünüz. Komedi dizilerinden sıkıldı iseniz dram ve aksiyon dolu TRT 1 yaz dizileri arasında yerini alan yeni diziye başlamanızı öneriyoruz. Sizlerden gelen tepkiler dizinin devamlılığını sağlayacaktır. Her pazar günü TRT 1 kanalında 20:00’da Elimi Bırakma yeni bölümleri yayınlanmaktadır.Benzer Konular