Elmas Reyhan Hanım’ın kızı mı? İşte DNA sonucu !

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Elmas Reyhan Hanım’ın kızı mı? İşte DNA sonucu !

Müge Anlı programında uzun zamandır tartışılan konu Elmas gerçekten Reyhan Hanım’ın kızımı sorusu nihayet sonuçlandı. Elmas ve Rehyan Hanım arasında yapılan DNA testi sonuçlarında ne çıktı. Çıkan sonuçlar karşısında Reyhan Hanım ve Elmas’ın tepkisi ne oldu hepsi haberimizin detaylarında

Reyhan Hanım uzun zamandan beri Elmas’ın kendi kızı olduğunu savunuyordu. Müge Anlı programında gerçek annesini arayan Elmas annesine beni nereden aldın diye sordu. Reyhan Hanım çıkan test sonucuna göre Elmas’ın gerçek biyolojik annesi olmadığını öğrenmesine rağmen kabul etmedi. Yapılan patolojik testler sonucunda Elmas’ı Reyhan Hanım doğurmamıştı.

Elmas’ı gerçekten doğurmamış olan Reyhan Hanım, kendisi doğurduğunu iddia etti. Elmas Hanım ise ısrar ile gerçek annesini aramaya devam edeceğini söyledi. Reyhan Hanım Elmas’ın gerçek annesini söyleyecekmi henüz bilmiyoruz ancak söylemedi. Acaba Reyhan Hanım’ın çocukları hastanedemi karışmıştı?

Elmas’ın gerçek annesi bulundu ve programa katıldı diye sevindiğimiz Reyhan Hanım DNA testi sonuçlarında olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kaldı. Elmas yıllardır annesi diye bildiği kadına gerçek yayında hırsız diye bağırdı. Sen benim annem değilsin. Sen beni bırakıp gittin ama sen anne olacak kadın bile değilmişsin diyerek üzerine gitti annesi olarak bildiği kadına terbiyesiz diye hakaret etti.

Canlı yayında Reyhan Hanım Elmas’ı kimden aldığını nereden bulduğunu açıklamadı. Elmas Fark’ın annesi kim Müge Anlı programında.Benzer Konular