Emre Çukur Giorgi Beroshvili maçı hangi kanalda ?

/ 18 Eylül 2018 / / yorumsuz
Emre Çukur Giorgi Beroshvili maçı hangi kanalda ?

Boks severlerin heyecanla beklediği Emre Çukur Giorgi Beroshvili maçı hangi kanalda ?   Emre Çukur 1993 Almanya doğumludur. Baba tarafından aslen Sivaslı olan ünlü boksörün babası da eski dünya şampiyonlarından boksör Levent Çukur’dur. Emre Çukur vs Giorgi Beroshvili arasındaki Super Orta Sıklet maçı 22 Eylül Cumartesi  saat 20:00 de DMAX ekranlarında olacaktır.  Emre “The Lion Jr.” Cukur  EBU External EU Şampiyonu profosyonel boksördür.

Emre Çukur Giorgi Beroshvili maçı hangi kanalda ?

ŞAMPİYON BABANIN ŞAMPİYON OĞLU

Emre Çukur’un babası Levent Çukur 2002 Dünya Boks Şampiyonu. Türk bayrağını sayısız kere dalgalandırmış, yurt dışında yaşayan ve sıla hasreti çeken vatandaşlarımıza milli gururu yaşatan bir isim. Münih’te doğup büyüyen Levent Çukur spor ahlakını mütevaziliği ile birleştirmiş bir isim. Çukur sadece kendi başarıları ile yetinmeyerek oğlu Emre Çukur’u da kendisi gibi yetiştirmiştir. Geçtiğimiz aylarda profesyonel olan Emre, genç yaşına rağmen şimdiden boks ringlerinde adından söz ettirmeye başladı.  Emre Çukur Giorgi Beroshvili maçı ile boks kariyerinde daha üst noktalara gelmek istiyor. Maçı DMAX ekranlarında 22 Eylül Cumartesi akşamı izleyebilirsiniz.

Bilgehan Demir ile Boks Gecesi makalemizden tv de canlı boks maçı izlemek isteyenler eylül ayında hangi maçlar var öğrenebilirler.Benzer Konular