Engin Altan Düzyatan’ın Bebeğinin Adı Ne

/ 18 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Engin Altan Düzyatan’ın Bebeğinin Adı Ne

Sinema tarihinin önemli isimlerinden Engin Altan Düzyatan’ın bebeğinin adı ne ? Bu gün Neslişah Alkoçlar ile birlikteliğinden dünyaya gözlerini açan yeni bebekleri nur topu gibi maşallah. Sevinç gözyaşları içerisinde bebeğini kucaklayan Engin Altan Düzyatan bebeğinin adını ne koydu ayrıntılarına bakalım.

Engin Altan Düzyatan’ın Bebeği

Engin Altan Düzyatan Neslişah Alkoçlar ile evli. Neslişah Alkoçlar, Türk sinema tarihinin en önemli ilk 10 ismine aday olan Hülya Koçyiğit ile evli. Yeşilçam’ın unutulmaz ve unutulmayacak ismidir kendisi. Kızı da aynı annesi gibi güzel olan Hülya torunları için aylar öncesinden ABD’ye gitti. İki güzel çiftin ilk çocukları 2 yaşında olup Emir adı ile ünlüler dünyasına girmişti. ABD’de doğum yapan Neslişah’ın başında hem kayın validesi hem de kendi annesi hazır bulundu. Ellerinden tutarak ona güç verdi.

İş bu sonucunda resimleri henüz sosyal medya ile paylaşılmayan bebek için Engin açıklama yaparken göz yaşlarından konuşamadı. Röportaj sırasında ilk defa bu kadar duygularına hakim olamayan oyuncu görmüş olduk. Aslında ne kadar da doğal olduunu bir kez daha gösterdi. Engin Altan Düzyatan’ın bebeğinin adı ne sorusunu şimdilik yanıtsız bırakır iken bir kaç saat içerisinde bilgisinin geleceğini düşünüyoruz. Türkiye yerine ABD’de doğum yaptırmayı tercih eden Engin ise halinden mutlu idi. Son dizisi Ertuğrul ile büyük beğeni toplayıp hayatının zirvesini yaşayan oyuncuya ailesi ile mutluluklar diliyoruz. Haberin detayları ve bebeğin ismi geliyor.Benzer Konular