Erdoğan Demirören cenaze töreni ve namazı nerede saat kaçta ?

/ 8 Haziran 2018 / / yorumsuz
Erdoğan Demirören cenaze töreni ve namazı nerede saat kaçta ?

Demirören Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören cenaze töreni ve ve namazı nerede saat kaçta kılınacağı hakkında açıklama geldi. Demirören cenazesi ile alakalı resmi açıklamayı Medya Grup Başkanı Mehmet Sosyal yaptı. Demirören cenaze namazı hakkında bilgiler haberin detaylarında.

Ünlü holding sahibi Erdoğan Demirören öldü mü hala inanmayanlar mevcut. Ancak resmi açıklama Florence Nightingale hastanesi başhekimi Özgür Şamilgil tarafından geldi. 8 Haziran 2018 Erdoğan Demirören hayata gözlerini yumdu. Ölüm anı olarak 11:53 olarak tarihe yazıldı. Hakkımızı helal ettiğimiz Demirören Holding’in sahibi ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Erdoğan Demirören cenaze töreni ve namazı nerede saat kaçta tam net bilgi gelmemek ile beraber Pazar günü cenaze namazının ardından defnedileceği açıklandı. Gerekli hazırlıkların yapılmasının ardından resmi açıklama yapılacak. Şuan için gelen gayri resmi açıklamalar arasında Fatih Camii uygun görüldüğü düşünülüyor. Pazar gününe kadar hastane morgunda kalacak Erdoğan Demirören pazar günü belirlenen camii de resmi cenaze töreni ile hayattaki son yolculuğuna uğurlanacak. Arkasında ise Türkiye’ye kattıkları bir tarih olarak hatırlanacak.