Erkenci Kuş 10 temmuz tanıtımı

/ 5 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş 10 temmuz tanıtımı

Sanem Can’ın kıyafetlerini alıp kaçmaya çalıştığını Erkenci Kuş 10 temmuz tanıtımı videosunda izledik. Duşta olduğu sırada elbiseleri eline alıp kaçacakken Can duştan çıkar ve Sanem elinde kostümler ile kala kalır. Yine yeni bir yalan tabi ki Sanem’de yalan çok.

Can başka bir sahnede ise Sanem’i kıskanır ve böyle yarı çıplak bir halde başka adamın odasına mı gideceksin der. Sanem hem şaşırır hem hoşuna gider. Emre’nin odasına serbest kıyafeti ile gidemez. Bunun üzerine Can’ın kullandığı kelimelere terbiyesiz olarak yanıt verir. Diğer sahnede ise Can hotele gireceği sırada Sanem kollarını açarak hayır girme Arzu Hanım otelden ayrıldı der. Ancak bu o kadar basit yalan olmadı Sanem çünkü yandaki otel çalışanları hemen ispiyonladı hayır ayrılmadı halen otelimizde der. Bu da olmadı Sanem.

Arzu ile Can görüşme esnasında yakınlaşınca Sanem Can’ı kıskanır. Birbirleri arasındaki mesafeleri atan Arzu’nun teklifine Sanem’den sert cevap gelir. Ne münasebet aranızdaki iş ilişkisi ve ahlak sınırlarını koruyun lütfen der. Sanem başka bir sahnede ise Polen ile Can’ı kıskandığı için yangın alarm düğmesine basarak bağırmaya başlar. Böylece romantik yakınlaşmayı engellemiş olur. Buyurun sizde Erkenci Kuş 10 temmuz tanıtımı izleyin.

Erkenci Kuş 10 temmuz tanıtımı 2

2. tanıtımBenzer Konular