Erkenci Kuş 22 Eylül Cumartesi Yeni Bölüm

/ 13 Eylül 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş 22 Eylül Cumartesi Yeni Bölüm

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayacak. Erkenci Kuş 22 Eylül Cumartesi günü 12.bölüm izleyicisi ile buluşacak. Star tv’nin yaz dizisi kış sezonunda da ekranlarda olacak. Başrolleri Demet Özdemir ve Can Yaman olan dizi Gold Film tarafından çekiliyor.

Erkenci Kuş

Star tv salı günleri yayınladığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi nedeniyle Erkenci Kuş dizisi gün değiştirerek Cumartesi yayın akışına dahil edildi. Cumartesi günü ise TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başlayan Kalk Gidelim isimli dizi haftalardır 1. liği kimseye bırakmıyor. Bakalım Erkenci Kuş dizisi Cumartesi’ne geçti geçmesine de zirveyi alabilecek mi?

Yayınlandığı ilk günden beri yüksek reyting oranları ile yaz sezonunun en çok izlenen ve konuşulan dizisi olan Erkenci Kuş, yayınlandığı günlerde gecenin en çok izlenen dizisi oluyor. Hatta Erkenci Kuş Tekrarı bile prime time ilk 3 sırayı alıyor. Bakalım iki dizinin reyting rekabeti nasıl sonuçlanacak. 22 Eylül Cumartesi gününü merakla bekliyoruz.

Peki Erkenci Kuş son bölümü nasıl geçmişti

Sanem ve Can Aşkı Engelleri Aşabilecek miydi? Can, Sanem’e sahilde “Birlikte yalnız kalalım mı?” diye sorunca Sanem’in içi gitmişti. Sanem, Can’la her şeye hazırdı ama ya aralarındaki onca engel ne olacaktı? Polen, set bitiminde Emre’nin arabasıyla eve dönüyor, Can da ona ortalığı toparlayıp gelme sözü veriyor. Doğum günü yaklaşırken, Polen’in büyük beklentiler içerisine girmesi kaçınılmaz. Acaba Can ona sürpriz parti mi yapacak, yoksa baş başa mı kutlayacaklar? Osman’ın yıldızı ise catering için geldiği sette parlıyor. Yeni çekimler çıkınca Zebercet kıskançlığıyla ortalığı ayağa kaldırıyor. Mevkıbe bakkalı eşi Nihat’a geri vermek istiyor ama Nihat’ın gözü reklam sektöründe olduğundan burun kıvırıyor. Sanem bu sefer kararlı, karşısına çıkan herkesle savaşacak. Savaşın kazananı olabilecek mi peki?

Erkenci Kuş

Son olarak 11. bölümde şok bir final sahnesi ile bitti. Sanem, Albatros’un Can olduğunu öğrendi. Peki bundan sonra ne olacak? Erkenci Kuş 12. bölüm fragmanı merakla beklenirken Erkenci Kuş 12.bölüm ilk sahne yayınlandı.

Erkenci Kuş 12. bölüm ilk sahne videosunda Sanem Can’dan hesap soruyor. Bakalım Sanem ve Can aşkında neler olacak. Erkenci Kuş 22 Eylül Cumartesi bölümlerde bu soruların cevabını hep beraber alacağız?