Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı İzle-17 Temmuz Özeti Neler Olacak?

/ 9 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı İzle-17 Temmuz Özeti Neler Olacak?

Sanem ve Can birbirlerine açılacaklar mı? Erkenci Kuş dizisinin 17 Temmuz’da ekranlara gelecek olan 4. Bölümünde yine komik ve heyecan dolu gelişmeler bizleri bekliyor olacak. Erkenci Kuş 4. Bölüm fragmanını ve 17 Temmuz özetini yazımız altından takip edebilirsiniz. İsterseniz Erkenci Kuş son bölümünde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım.

Sanem, Can’ın evinde havuza düşmüş ve üstünü değiştirmek için Can’ın odasına girmiştir. Can’ın odasında kurutucuyu da kullanmak isteyen Sanem bir süre odada kalmak zorunda kalmıştır. Tam o anda Can da odaya gelmiş ve banyoya girecektir. Aksilik olacak ya işte, Can Sanem’i görür ve o anda kısa süreli bir romantik an yaşanır. Çiftimizin birbirlerinden haberleri olmasa da büyük bir aşkın kıvılcımlarını kalplerinde taşımaktadırlar.

agmanı İzle-17 Temmuz Özeti Neler Olacak (2)

Diğer taraftan ünlü manken Arzu Taş ise büyük bir şirketin marka yüzü olmuştur. Bu manken Arzu ile çalışmak isteyen şirketlerin de ağzını sulandırmaktadır. Çünkü Arzu ile çalışmak aynı zamanda büyük bir müşteriye de kapı açacaktır. Arzu Fikr-i Harika ile çalışmayı kabul etmiştir. Aylin ise rahat durmaz ve Arzu’yu tehdit eder.
Sanem ise Can ile farklı bir tecrübe yaşayacak ve kendisini hiç tahmin etmediği bir görevin içinde bulur. Bu görevde Sanem ve Can baş başa vakit geçirmişlerdir ve bu tecrübe Sanem için muhteşem bir başlangıç olmuştur.

Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı İzle-17 Temmuz Özeti Neler Olacak (1)

Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı
Sanem ve Can’ın yeni maceraları Erkenci Kuş 4. bölüm fragmanında sizlerle olacak. Yine bol kahkaha ve romantik dakikalar bizleri evlerimizde ekranlara kilitleyecek. Erkenci Kuş 17 Temmuz Salı günki bölüm özeti yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklencektir. Erkenci KJuş dizisinin konusu neydi kısaca hatırlayalım;

Çekimlerine Tuzla’da başlanan Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getiriyor. Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur.

Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur.

Erkenci Kuş 4. Bölüm 17 Temmuz Özeti

Erkenci Kuş dizisi tekrarları yine Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Erkenci Kuş tekrarları ne zaman yayınlandığını merak eden takipçilerimiz yine sitemizden bilgileri alabilir.Benzer Konular