Erkenci Kuş 5. Bölüm Fragmanı İzle-24 Temmuz Özeti Neler Olacak?

/ 17 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş 5. Bölüm Fragmanı İzle-24 Temmuz Özeti Neler Olacak?

Star Tv’nin en çok izlenen 2018 yaz dizileri arasındaki Erkenci Kuş 5. bölüm fragmanı ile çok konuşuldu. Sanem’in Albatros’un Can olduğunu öğrenmesi ile dizinin yönü değiştiği bölüm 24 temmuz özeti ile dizi yayına girmeden önce bilgi alabileceğiniz haber sitemizde Erkenci Kuş tüm haberlerini buradan okuyabilirsiniz.

Erkenci Kuş

Herkesin merak içerisinde olduğu dizinin öncelik ile son bölümünde neler olduğunu hatırlayalım. Polen’in Can hakkındaki düşünceleri değişmesi ile işler değişti. Artık hayatında başkası mı var diye şüphelenmeye başlamıştı. Ancak bu kişinin Sanem olduğunu hiç düşünmüyordu. Artık Polen Can ile arasındaki ilişkini hem düzeltmek için hemde bu aradaki kara kediyi bulmak için girişimlerde bulunmaya başlar. Bu psikolojik olarak kolay olmayacak. Ancak Polen biraz beklemesi lazım. 7. bölümde Can ile Sanem’i resmi olarak görecek. 7. Bölüme kadar Polen Sanem’i bulamayacak.

Erkenci Kuş 7. bölüm

Albatros macerasının sonuna geldik. Dizinin ilk bölümünden beri takipte olduğumuz Sanem’in Albatros’u arama girişimi sonuç verdi. Aradığı kişinin Can olduğunu öğrenen Sanem şok olur. Can Sanem’e karşı duygu beslemektedir. Ancak aynı duyguları Sanem içerisine atmaktadır. Can olduğunu öğrenince çok şaşırdı çünkü Erkenci Kuş tekrarı bölümlerini hatırlarsanız eğer bahçede Can’a başına gelenlerin hepsini anlatmıştı. Yani olayı Can başından beri biliyordu sadece Sanem’e söylememişti. Aranmak esrarengiz kalmak hoşuna gittiği kadar alt yapısını hazırlamak için bulunmaz zamandı. Sanem öğrendiği anda Can’a karşı ilgi duymuş olmasını sağlamayı başardı.

Erkenci Kuş Tekrarı

Erkenci Kuş 5. Bölüm Fragmanı
Star Tv’nin 24 temmuz gününe ait Erkenci Kuş 5. bölüm fragmanı yayınlamasının ardından gözler Sanem’e çevrildi. Öğrendikleri karşısında zaten kim olduğunu bildiği Can vardı. Ancak aradaki Polen ile birlikte nasıl yol izleyebilir? Gerçekten ikili duygusal anlamda birbirlerini çok seviyorlar. Ancak şartlar buna pek hazır değil. Sanem kıskançlık konusunda dorukta iken Can ise bunun farkındadır. Sadece Albatros’un can olduğunu bilmiyorduk onuda Erkenci Kuş 24 temmuz günkü özeti bizlere anlatıyor.

Erkenci Kuş 5. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 24 Temmuz Özeti
İş bu sonucunda herkesin merak ettiği 5. bölüm bölüm fragmanı ile özeti niteliğinde gelecek bölüm hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere Erkenci Kuş 5. bölüm fragmanı videolarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca senaryo ve detaylı bilgileri arama motorunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Erkenci Kuş 24 Temmuz Özeti


Erkenci Kuş gelecek bölümleri hakkında ve geçmiş bölüm tekrarlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Her hafta güncellenen yayın akışı sizlere büyük zaman kazandırmaktadır. Eğerki geçen bölümü kaçırdı iseniz Erkenci Kuş 4. bölüm fragmanı adlı konumuzu okuyarak bölüm özetini geçebilirsiniz.

Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı

Benzer Konular