Erkenci Kuş 6. Bölüm Fragmanı İzle-31 Temmuz Özeti Neler Olacak?

/ 20 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş 6. Bölüm Fragmanı İzle-31 Temmuz Özeti Neler Olacak?

Star Tv’nin en iyi yaz dizisi Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı izleyenlerini hayrete düşürdü. Gelecek bölüm hakkında tüyoların yayınlandığı yeni bölüm fragmanı Erkenci Kuş 31 temmuz özetini veriyor. 6. bölümde neler olacak hep beraber fragmanı izleyelim.

Erkenci Kuş 6. Bölüm Fragmanı

Geçen bölüm nerede kalmıştı hatırlayalım. Erkenci Kuş 5. bölümde Sanem körebe oyunu oynadı. Gözleri bağlanan Sanem rast gele önüne gelen bir kişiyi tanımaya çalışıyordu. Yüzüne dokunarak tanımaya çalışma oyunu oynarken sıra Can’a geldi. Sanem Can olduğunu bilmiyordu. Ancak gözleri kapalı şekilde sakallarını tutan Sanem Albatros’u hatırladı. Unutamadığı gecenin aynısıydı. Kokusu, teni ve sakallarının hissi tamamen ilk bölümde yaşananları ona hatırlattı.

Erkenci Kuş 5. bölüm

Erkenci Kuş tekrarı izleyenler bilirler en başta olan Emre Can’ın kaybetmesini istiyordu. Şirket içerisinden uzaklaşmasını istediği Can için planlar yapmaya başladı. Bunların en başında ise Sanem geliyor. Sanem ise ne olduğunu bilmeden sadece Albatros’unu arıyor. Erkenci kuş 31 temmuz neler olacağını merak içerisinde bekliyoruz. Sanem artık içten içe Can’ın Albatros olduğunu biliyor ancak inanamıyor.

Erkenci kuş 31 temmuz

Can Sanem’in elinde gördüğü yüzüğe şaşırmıştı. Kendisi pek inanmasa da Sanem bu nişan yüzüğü demesi ile Can nedenini anlayamadı. Sadece nedenini öğrenmek istedi. Bu işte bir oyun olduğunu bilen Can Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı ile bize yeni bölüm hakkındaki senaryodan tüyolar verdi. Dizinin tamamını izleme fırsatınız olmadı ise Erkenci Kuş 6. bölüm özetini izleyerek kaçırmamış olabilirsiniz. Aynı zamanda tamamını izlemek isterseniz Erkenci Kuş tekrarı konumuzu takip edebilirsiniz.

Erkenci Kuş Tekrarı

Özetinde dizi aynı şekilde devam ediyor. Ayhan ise halen evin işe yaramazı olarak görülüyor. Bir türlü istediği gibi olmayan ayhanca.com hayali ile de yıkılmaya devam ediyor. Evin diğer iki büyük kızı babasının bakkal dükkanını geri kazanır iken Ayhan ise kendi hayatının üzüntüsünü yaşamaya devam ediyor. Emre bir yandan kendi çıkarları için şirketin çalışanlarını kendisine yönlendirmeye çalışıyor.

Erkenci Kuş 6. Bölüm Özeti

İş bu sonucunda Erkenci Kuş 6. bölüm özetini anlattık. Eğer tamamını izlemek isterseniz yayın saatlerini yayınladığımız Erkenci Kuş 6. bölüm tekrarı konumuzu okuyabilirsiniz. 31 temmuz salı günü yayınlanacak yeni bölümde bunların dışında önemli ciddi bir gelişme yaşanmadı. Dizinin yaz ve gençlik dizisi olması nedeni ile olaylardan daha çok neşeli ve bağlayıcı sahneleri ön planda. Herkese iyi seyirler diliyoruz.Benzer Konular