Erkenci Kuş 9. Bölüm Çalan Yüreğimdesin Ufuk Beydemir Şarkısı Dinle

/ 29 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş 9. Bölüm Çalan Yüreğimdesin Ufuk Beydemir Şarkısı Dinle

Erkenci Kuş 9. Bölüm Çalan Yüreğimdesin Ufuk Beydemir Şarkısı Dinle klibi ile birlikte sizin için. Erkenci Kuş 9. bölüm sonu çalan romantik şarkı Sanem ile Can’ın arasını ısıttı. İzleyicilerin merak ettiği dizinin sonunda çalan şarkıyı sizlere tanıtalım.

1992 doğumlu Ufuk Baydemir İstanbul’da yaşıyor. Ünlendiği şarkısı Ay Tenli Kadın olarak bilinir. Ancak genç şarkıcının Yüreğimdesin şarkısı Erkenci Kuş 9. bölüm sonunda çalınca bir anda patlama yaptı. Herkesin merak ettiği bu şarkıyı klibi ile sizlere derledik. Sanatçının tüm şarkılarını dinleyip konserde aynı havayı tatmak için biletix üzerinden bilet satın alabilirsiniz.

Erkenci Kuş Çalan Yüreğimdesin Ufuk Beydemir Şarkısı

Erkenci Kuş 9. Bölüm Çalan Yüreğimdesin Ufuk Beydemir Şarkısı Sözleri

Ey aşk
Bodrum’da bir sahildesin
Ey aşk
Bu odada bir yerdesin
Durdu zaman yüreğimdesin

Vicdan
Dikenlerin içindeyim
Ben hala
Toprağın üzerindeyim
Durdu zaman yüreğimdesin

Tıkandım bu yerde
Kaldım kendimle
Durdu zaman yüreğimdesin

Erkenci Kuş 9. Bölüm Çalan Yüreğimdesin Ufuk Beydemir Şarkısı Dinle tekrarı
Dizi içerisinde çaldığı sahnedeki görüntüsü ile videoyu paylaştık. Dizi sonunda çalan şarkı Sanem ile Can’ın geçmişini gösterdi. Can ise sarhoş olan kızı yatağına getirirken başlamıştı. İşte o sahnenin tekrar tekrar izlenebilecek güzellikteki sahnesi.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/okKsIJpQgos” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>Benzer Konular