Erkenci Kuş Aylin’in Giydiği Pembe Elbise Markası ve Fiyatı Nedir

/ 8 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş Aylin’in Giydiği Pembe Elbise Markası ve Fiyatı Nedir

Erkenci Kuş 7. bölüm kıyafetleri çok konuşuldu. Erkenci Kuş Aylin’in Giydiği Pembe Elbise Markası merak edildi. Kıyafetin fiyatı nedir ve elbiseyi nereden nasıl satın alabilirsiniz ? Yaz sezonunda yılın modasına uygun düğün elbisesi olabilecek türde. Aylin’in 7. bölümdeki elbisesinin detayları.

Erkenci Kuş 7. bölümde Aylin’in giydiği pembe elbisenin markası RaisaVanessa’dır. Elbisenin satışı Trendyol sitesi üzerinden yapılmaktadır. Oldukça uygun fiyata verilen bu kıyafet dolabınızda mutlaka olmalı. Özellikle Emre’nin şirkete gelip Aylin’in masasına oturduğu sırada ayağa kalktığında bu kıyafet çok dikkat çekti. Emre’nin sevgilisinin giydiği elbise vücuda oturması ile de dikkat çekti. Uzun boylu iseniz bu kıyafet size de çok yakışacağını düşünüyoruz.

Erkenci Kuş Aylin’in Giydiği Pembe Elbise

Erkenci Kuş 7. bölümde kullanılan kostümler ilk bölümdeki Polen’in giydiği kıyafet ile aynı marka. Anlaşılan o ki Erkenci Kuş RaisaVanessa markası ile anlaşma içerisinde tanıtımlarını yapıyor. Gerçekten güzel tassarımı olan pembe kıyafet açık tonlarda üst bölümü kullanmış. Öne çıkarttığı göğüs dekoltesi ile dikkatleri çekerken koyu pembe uzun eteği ile birleşimi tamamlanmış. Altın sarısı kemeri ise iki pembe tonunun müthiş geçişini sağlıyor. Özellikle sardığı belinizi ön plana çıkartıyor. Elbisenin bir diğer güzelliği ise em slim fit olur iken hem de kilolarınızı gizleyen hatta sahip. Kolye takımı için de çok uygun boyun boşluğu yaratmış. Özellikle bu elbisede göğüs çatalına uzanan kolye kullanmanız sizi daha egzotik kılacak.

Emre’nin sevgilisi Erkenci Kuş 7. bölümde şirkete elbise ile geldi. Peki ne yapıyordu neden normal kostüm yerine çekici bir elbise ve güzel saç modeli kullandı ? Bunların hepsi 7. bölüm detaylarında. Dizinin bu bölümünü kaçırdı iseniz Erkenci Kuş tekrarı bölümünü izleyebilirsiniz. Yayın saatleri alakalı konumuzda detaylıca verildi.

Erkenci Kuş Aylin’in Giydiği Pembe Elbisenin markası

İş bu sonucunda Erkenci Kuş Aylin’in Giydiği Pembe Elbise 7. bölümde çok konuşuldu. Elbisenin markası RaisaVanessa ve fiyatı uygundur. Trendyol sitesinden bedeninize göre sipariş verebilirsiniz. Ayrıca elbisenin olmaması durumunda iade ederek paranızı da geri alabilirsiniz. Kostümlerin ön planda olduğu 7. bölüm aslında 1. bölümdeki Polen’in giydiği elbise ile aynı markadır. Markanın tüm ürünlerine göz atmanız moda açısından etkili olacağı görüşündeyiz. 2018 yaz aylarında düğünler için mükemmel tasarımları vardır. Diğer bölümlerde kimin ne kıyafet giydiğinin ayrıntılarını yine sizlerle paylaşacağız.Benzer Konular