Erkenci Kuş Milena’ya Mektuplar Kitabının Konusu Ne

/ 8 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuş Milena’ya Mektuplar Kitabının Konusu Ne

7  Ağustos günü Erkenci Kuş 7.bölümü yayınlandı. Dizi içerisinde konu olan Erkenci Kuş Milena’ya Mektuplar kitabının konusu nedir. Kitabın yazarı kimdir. Sanem’in özel kutusunda sakladığı kitabın sırrı nedir. Dizi içerisinde özellikle konu olan kitabın ayrıntıları…

Franz Kafka tarafından yazılmıştır. Ülkemizde Murat İbrahim Çelebi tarafından tercüme edilen kitabın satış fiyatı 2 dolardan daha düşüktür. 9,90 TL’den satılmaktadır. Finansı ise Panama Yayıncılık tarafından sağlanmaktadır. 2013 yazımı olan kitap tam 400 sayfadır. Okuyanların dilinden şikayetçi olduğu kitapta anlatılanları zaman zaman anlamak için aynı cümleyi tekrarlamanız gerekebiliyor. Ancak ağır roman okuyucusu iseniz tam sizde göre.

Erkenci Kuş Milena’ya Mektuplar

Erkenci Kuş dizisindeki Milena’ya Mektuplar kitabının konusu mutluluk üzerine kurulmuş. Eğer ölümcül hastalıktan mutlu olarak kurtulmayı başarabiliyorsanız o zaman bende ölmeyeceğim ana omurgasıdır. Bir diğer inanışı ise eğer mutluluktan ölüne biliyorsa ben bu şekilde öleceğim demiştir ünlü yazar. Akan zamana karşı özlemini Kafka yanımda yürüyordun, bir düşünsene yanımdaydın diyerek özetlemiştir. Tanıtımını da bu cümle üzerine kurmuştur. Çok anlamlı bir söz.

Erkenci Kuş dizisinde Sanem’in gizli kutusunda sakladığı bir kitap vardı. O kitabın adı Milena’ya mektuplar yazarı ise Franz Kafka. Sanem’in çok sevdiği bu kitabı saklıyordu. Can’ın evine geldiği sırada Can’ı kitap okurken görür. İnanılmaz bir tesadüftür ki aşk tesadüfleri sever Can’ın okuduğu kitap Sanem’in sakladığı kitaptı. Rastlantı romantik komedi dizisinde Erkenci Kuş 7. bölüm konusu olarak karşımıza çıktı. Kitabı 9,90 TL’den satın alabilirsiniz. Online olarak satılmakta.

İş bu sonucunda Erkenci Kuş Milena’ya Mektuplar  kitabı dizinin 7. bölümünde merak edildi. Eğer kaçırdı iseniz Erkenci Kuş tekrarı bölümlerini izleyerek bu romantik ana ortak olabilirsiniz.Benzer Konular