Erkenci Kuş Moon Daisy Nerede ? Restaurant

/ 29 Ağustos 2018 / / 1 Yorum
Erkenci Kuş Moon Daisy Nerede ? Restaurant

Erkenci Kuş 9. bölümde gidilen restorantın nerede olduğu merak ediliyor. Erkenci Kuş Moon Daisy Nerede tekrar tekrar tabelası gösterilen lüks restorantı izleyici merak etti. Can, Sanem ve Polen’in gittiği lüks restorant hakkında detaylar Moon Daisy fiyat listesi ile birlikte sizlere sunalım.

Türkiye’de yeni açılan Moon Daisy Restaurant nerede ? Erkenci Kuş 9. bölümde 3-4 defa gösterilen tabelası ile reklamı yapılan lüks restaurantı izleyiciler merak etti. Resataurant’ın resmi internet sitesi olmaması izleyicisinin aramasını boşa çıkardı. Adreslerine dair de internette ilk bilgiyi sizlere biz sunalım. İnternette hiç bir yerde bilgisi olmayan bu mekan İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasını içeriyor.  Eğer bu restaurantta yemek yemek isterseniz biraz kesenin ağzını açmalı ve boğaza doğru yolculuk yapmanız gerekiyor.

Erkenci Kuş Moon Daisy Restaurant Nerede

İstanbul Bebek sahilinde bulunan Erkenci Kuş Moon Daisy Nerede ? Sahilde giderken görmemeniz mümkün değil. Ancak tam kapı numarasını bizde bilmiyoruz. İnternette hiçbir bilgisi olmayan bu restoran için bildiğimiz tek bilgi istanbul bebek sahilinde olduğu. Sahil boyunca araba ile geçtiğinizde restaurantı bulabilirsiniz.  Moon Daisy fiyat listesi içerisinde iki kişi kahvaltı 80 TL civarı tutuyor. Akşam yemeği alkolsüz 2 kişi 250 TL civarı tutuyor. Yemeklerinin kalitesini dizide zaten gördük. Ayrıntıları için Erkenci Kuş tekrarı bölümünü izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuş Moon Daisy Nerede ? Restaurant (1 Yorum)

  1. This is the Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel in Kadikoy.
    The restaurant is called Sushi co and not Moon Daisy.
    I was there when they were filming.