Erkenci Kuşlar Cumartesi Günü Star Tv Ekranlarında

/ 13 Eylül 2018 / / yorumsuz
Erkenci Kuşlar Cumartesi Günü Star Tv Ekranlarında

Star tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Erkenci Kuş izlemek isteyenler Erkenci Kuşlar Sanem ve Can ile ilgili haberleri çok merak ediyorlar. Erkenci kuş artık Cumartesi günleri ekranda olacak fragman yayınlandı.  Bu hafta ise Erkenci Kuş Dizisi Tekrarı yine Cumartesi gecesi yayınlanacaktır. Yeni bölüm ise 22 Eylül Cumartesi günü olacak.

Yeni bölüm fragmanında Sanem ve Can arasında yine eğlenceli diyaloglar geçiyor.  Öncelikle Erkenci Kuş 12. Bölüm Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuşlar Sanem ve Can’ın romantik ve bir o kadar da komik halleriyle izleyicileri ekran başına toplayan Erkenci Kuş 11.bölümüyle 11 Eylül 2018 Salı günü itibariyle yeni sezona start verdi ve Star TV ekranlarındaki yerini aldı.

Erkenci Kuş son bölümünde; Can’ın gösterdiği ilgiye ve yakınlığa kayıtsız kalamayan ve ona karşı aynı şekilde yoğun duygular besleyen Sanem arasında duygusal bir çekim oldu. İzleyici kitlesinin dört gözle beklediği Sanem ve Can’ın aşk ilişkisinde yaşanan önemli gelişmelerin hemen sonrasında Erkenci Kuş 12.bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki, izleyicisini masalsı bir aşk hikayesi anlatan ve duygu yüklü sahnelerin hakim olduğu bölümün akabinde yayınlanan Erkenci Kuş 12.bölüm fragmanında neler var; Sanem yeni bölümde, çok uzun bir süredir aradığı Albatros’un aslında Can olduğu gerçeğiyle yüzleştiği için onu sorguya çekiyor ve çok keyifli anlar yaşanıyor.

Erkenci Kuş 22 Eylül Cumartesi Yeni Bölüm Star Tv Ekranlarında olacak. Erkenci Kuşlar olan Sinem ve Can’ın aşkları bakalım mutlu sona ulaşabilecek mi? Hep beraber izleyeceğiz.