Ertuğrul Almıla Hatun’a ne yapacak, Noyan’ın kardeşi olduğunu öğrendi

/ 30 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Ertuğrul Almıla Hatun’a ne yapacak, Noyan’ın kardeşi olduğunu öğrendi

Ertuğrul Almıla Hatun’a ne yapacak, Noyan’ın kardeşi olduğunu öğrendi 30 mayıs Diriliş Ertuğrul dizisinde olaylar çok hızlı gelişiyor. Ertuğrul’u Noyan’ın elinden kaçırması ile Oba’da silkeleme harekatı başlatır. Almıla Hatu’un Noyan’ın ajanı olduğunu öğrenen Erturğrul Almıla Hatun’a ne ceza verecek.

Bu durumda Noyan’ın kardeşi olan ve Noyan için çalışan Almıla Hatun’u bir an önce alıp bildiklerini kullanması gerekir. Ancak Almıla Hatun ülke içerisine sızmıştır. Onu yakalayıp esir almak ta o kadar kolay olmayacak. Peki ya Ertuğrul Almıla Hatun’u nasıl esir alacak. Noyan’a iç olayları haber veren Almıla Hatun bu sefer Ertuğrul’un elinden kurtulması gerekiyor. Eğer kaçamaz ise yaptıklarını canı ile ödemek zorunda kalacak.

Almıla Hatun nasıl öldü tarihteki yeri nedir. Almıla Hatun tam olarak kimdir ve gerçek amacı nedir konumuzu okuyabilirsiniz. Baycu Noyan, Ertuğrul’u Anadoluya kadar varamayacağı şeklinde tehdit eder. Ertuğrul ise beni öldür ben önemli değilim benim başlatmış olduğum davamın devamı gelecek ve biz bu topraklarda var olacağız herkes beni bilecek hatırlayacak seni ise tarih kötü yazacak belkide hiç yazılmayacaksın ancak hiç başarın olmayacak der.

Almıla Hatun kendisinin Noyan’ın kardeşi olduğu ve ajan olduğu öğrenildiğinde ne yapacak ve Ertuğrul’un elinden nasıl kurtulacak yada Almıla Hatun ölecek mi? Ertuğrul’un adamları Almıla Hatun öldü mü sorusunu bizlere yanıtsız bırakarak 30 mayıs günü diziyi bitirecek ve haftaya kadar bekleyeceğiz.Benzer Konular