Esaretim Sensin dizisi oyuncu kadrosu konusu Fox TV

/ 23 Ocak 2017 / / yorumsuz
Esaretim Sensin dizisi oyuncu kadrosu konusu Fox TV

Fox TV’den son günlerde dizi atağı gelmeye devam ediyor. Heyecanla beklenilen yeni bir günlük dizi izleyici karşısında olacak. Esaretim Sensin isimli dizi çok yakında başlıyor.

30 ocak pazartesi günü saat 18:00’de başlayacak olan dizinin ilk bölümü şimdiden merak edilmeye başlandı. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizi büyük heyecan yarattı. Focus Film tarafından hazırlanan dizinin oyuncuları ve isimleri açıklandı.

DİZİNİN KONUSU VE NEREDE ÇEKİLİYOR SET ADRESLERİ
Dizinin çekimleri Ankara Eymir Gölü tarafında yapılıyor. Dizinin karakterleri arasında Simay ve Kerim isimleri yer alıyor. imkansız aşk hikayesini anlatacak dizi çok yakında başlıyor.

Esaretim Sensin Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Perihan – Yağmur Özbasmacı Mermer


1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden almıştır. Oynadığı diziler arasında Beni Affet yer almaktadır. Daha detaylı biyografi bilgiler ve Wikipedi bilgileri ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Doruk (Kerem Baydar)

Kerim (Metehan Şahiner)

İpek (Selin Işık)

Vedat (Tuncer Yığcı)

Yasemin (Başak Vural)

Müjgan (Hicran Yavuz)

Nedime (Fulya Koçak)

Sibel (Hande Kavruk)

Melek (Aylin Saraç)

Serkan Tınmaz Kimdir? Biyografisi

1986 senesinde Çanakkale’de dünyaya gelen oyuncu 31 yaşındadır. Rol aldığı diziler arasında Beni Affet ve Adı Mutluluk gibi diziler yer almaktadır.

Elif Güçkıran
Hakkında tüm bilgiler ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Metehan Şahiner(Kerim)

Özgür ÖZBERK(Aslan)

Elif Melda Yılmaz

Esaretim Sensin 1.Tanıtım Fragmanı

Hangi gün yayınlanacak diye merak edenler için belirtelim, dizi hafta içi her gün izleyici karşısında olacaktır.Benzer Konular