Eski Köye Yeni Adet ne zaman vizyona girecek ? Ne kadar gişe yaptı

/ 9 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Eski Köye Yeni Adet ne zaman vizyona girecek ? Ne kadar gişe yaptı

Yeni vizyona giren film Eski Köye Yeni Adet ne zaman sinemalara girecek merak ediliyor. Filmin konusu 1990 yıllarında köye gelen sağlık ekiplerinin nüfusu kontrol amacı ile bayanlara spiral takmasını konu alıyor. Filmdeki komik olaylar kadınların spiral konusundaki bilgisizliğinde Eski Köye Yeni Adet ne zaman vizyona girecek bekleniyor. Diğer yandan ise ne kadar gişe yaptı hasılatı ne oldu izlenme oranları nasıl.

Eski Köye Yeni Adet ne zaman vizyona girecek

1990 yılında nüfusu dengesiz büyüyen köylere doktorlar devlet tarafından görevlendirilir. Köylerde üç ve daha fazla çocuğa sahip ailelerin kadınlarına nüfus planlaması adı altında spiral takılmaya karar verilir. Kadınlara doktorlar bu konuyu her ne kadar anlatmaya çalışsalar da halk buna inanmaz ve takılan aslında bir takip cihazı olduğunu düşünür. Bir süre sonra bu yalana komple inanan halk sinema filminde bunun veri iletim cihazı olduğuna kanaat getirir. Kadınlar artık devlet hakkında konuşmalar yapmamaya ve dinlendiklerini düşünerek ona göre hareket etmeye başlarlar. Film CGV Mars Dağıtım firması finansmanlığında dağıtımı yapılmaktadır.

Film CGV Mars Dağıtım

Eski Köye Yeni Adet Oyuncu Kadrosu
Eski Köye Yeni Adet filmi oyuncu kadrosu ile çok konuşuldu. Daha çok ön planda olmayan yüzlerin oynadığı filmin oyuncularını yakından tanıyalım. Kim kimdir inceleyelim.

Eski Köye Yeni Adet Oyuncu Kadrosu

Bülent Emrah Parlak
39 Yaşındaki Elazığlı Türk dizi ve Tiyatro oyuncusu Eski Köye Yeni Adet filminin başrol oyuncusudur. Haliç Üniversitesi Konservatuar mezunu olan Bülent Emrah Kurtlar vadisi ve Jet Sosyete dahil olmak üzere yirmiden fazla yapımda adı geçti. Burcu hanım ile evli olan Bülent Bey hayatına oyunculuk ile devam ediyor. 2018 20 temmuz günü sinemalarda başlayacak filmin galası için şimdiden çok heyecanlı.

Bülent Emrah Parlak

Nail Kırmızıgül
Ünlenmeye başladığı günden beri Mahsun Kırmızıgül ile aranızdaki bağ nedir diye sorular geliyor. Oyuncu Antep’lidir ve Kırmızıgül Diyarbakırlı’dır aralarında bilinen kan bağı yoktur. Sadece soy adı benzerliğimiz vardır. Doğduğumuz bölgelerin de yakın olması nedeni ile aramızda benzerlik olabilir ancak akraba değiliz dedi. Kendisi ile de bu güne kadar ortak bir projemiz olmadı. Mahsun’dan böyle bir teklif almadım gelir ise çalışmak isterim takdir ettiğim bir sanatçıdır dedi. Nail Kırmızıgül Eki Köye Yeni Adet ne kadar gişe yaptı konusunda bir açıklama yapmadı. Bu konu ile CGV Mars Dağıtım ilgilendiğini söyledi.

Eski Köye Yeni Adet Nail Kırmızıgül

Füsun Demirel
Üçüncü başrol oyuncumuz bayandan oluşuyor. Füsun Demirel’i Tv takip edenlerden tanımayanımız yoktur. Yaşına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş oyuncu 20 temmuzda vizyona girecek Eski Köye Yeni Adet filminden çok umutlu olduğunu söyledi. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında biraz gülmeye eğlenmeye ihtiyacımız var. Biz de 1990 yıllarından esinlenerek köylerde nüfus planlaması altında kadınlara spiral taktık dedi. Spiral hakkında çeşitli yorumlar geldi. Sonunda köy halkı mikrofon olduğunu ve devletin onları dinlediğine kanaat getirdi. Filmimiz hakkında yorumlar kısmından lütfen bizlere eleştirinizi yazın.

Eski Köye Yeni Adet Oyuncuları Füsun Demirel

İş bu sonucunda Eski Köye Yeni Adet ne zaman vizyona girecek sinemalara ne zaman gelecek merak edildi. Eski Köye Yeni Adet Ne kadar gişe yaptı yapımcı firmanın açıklaması bekleniyor. Henüz vizyondan kalkmamış olan filmin ilk izlenimleri beklentilere yakın oldu ancak net rakamlar geldiğinde açıklayacağız.

Eski Köye Yeni Adet Ne kadar gişe yaptı


Benzer Konular