Eşkiya Dünyaya Hükümdar 102. bölüm tekrarı ne zaman ? Hangi gün

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar 102. bölüm tekrarı ne zaman ? Hangi gün

Hızır’ın Meryem’den boşanma kararını duyduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar 102. bölüm tekrarı ne zaman ? Hangi gün yayınlanacak. Dizinin tekrar bölümleri belirli günlerde ve saatlerde düzenli olarak veriliyor. Dizinin kaçırdığınız bölümünü aynı hafta içerisindeki size uygun başka bir saat diliminde izleyebilirsiniz.

Atv dizilerinin tekrarları fazla sayıda olması bize uygun saati seçmemiz bakımından iyi oluyor. Dizi tekrarları aynı zamanda dizi içerisindeki kaçırdığınız bölümleri izlemenize de yardımcı olabiliyor. Misafirlerin eksik olmadığı ülkemizde ağız tadı ile tv izleyemediğimiz gerçeği dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman hangi gün olduğunu bizlere sordurtuyor.

102. bölüm tekrarının en önemli konuşması Meryem’in telefon ile Hızır’ı aradığı sahne. Oktay Kaynarca tabiki eşinin ondan ayrılmasını kabul etmeyecektir. Meryem’in kendisinden ayrılmaması için Hızır ne yapacak. Birde şöyle durum bir durum var. Meryem ne düşünüyor Hızır’dan ayrılıp özgür yeni hayatında yeni bir eş mi bulacak? Yeni sevgili yapması durumunda hem sevgilisinin hemde kendi başına geleceklerden haberi yokmudur bu kararı nasıl cesurca Hızır’a açıklayabilir.

Tüm bu soruların ince ayrıntıları Eşkiya Dünyaya Hükümdar 102. bölüm tekrarı izleyebilmeniz için zaman gün ve saat çizelgesini yayınladık.