Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. bölüm Yaşar Öldü mü düğün sonrası

/ 6 Haziran 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. bölüm Yaşar Öldü mü düğün sonrası

Tüm mafya babalarının katıldığı düğün Yaşar’ın sonu oldu. En mutlu gününde sevdiği ile birlikte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. bölüm Yaşar Öldü mü düğün sonrası patlayan arabanın içinde Yaşar’ın sonu geldi.

Henüz düğün bitmişti. Arkadaşları ile tek tek vedalaşan Yaşar eşi ile birlikte arabaya doğru yürüdü. Tüm mafya babaları mutlu anı izliyorlardı ancak akıllı kol saati ile çalıştırılan saatli bombayı kimse fark etmedi. 120 saniyeye ayarlı olan bomba tam Yaşar ile eşinin arabaya bindiği sahnede patladı. 106. bölüm Eşkiya Yaşar öldü mü merak konusu oldu. Dizinin düğün sonrası sahnesinden kesiti haberimizin detaylarında yayınladık. Ancak dikkat edilmesi gereken konu Yaşar arabaya binerken gösterilmedi. Ancak herhangi bir şeyden de şüphelenmemişti.

Hummer Limuzin marka araç Yaşar’a yakışır şekilde düğün arabası olarak hizmet verir iken tabut oldu. Düzenek kurulu araba uzaktan akıllı saat ile patlatıldı ve Yaşar’ın ölüm sahnesi gerçekleşti. Yeri göğü kısa boyu ile inleten Yaşar diziden ayrıldı. Eşkiya Yaşar öldü kendisine rahmet yakınlarına sabır diliyoruz. Üzüldüğümüz ise suçu olmayan henüz bir kaç saatlik karısına oldu. Günahı olmayan kadın da Yaşar ile birlikte tahtaları çakılıp üzerine toprak atılacaklar arasında tabiki o kadar güçlü bombadan sonra parçalarına ulaşabilen olur ise.Benzer Konular