Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok yeni bölümü ne zaman

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok yeni bölümü ne zaman

Ramazan ayı boyuncu yayın saati değişen diziler arasında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok yeni bölümü ne zaman merak ediliyor. Dizinin aslında günü değişmedi. Ramazan dolayısı ile iftar saatine çakışmaması ve Nihat Hatipoğlu programı nedeni ile saati değiştirildi.

Toplamda 4 dizinin yayın saatini Atv yöneticileri tarafından onaylanarak 21:00 saatine aldılar. 16 Mayıs itibari ile artık Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri 21:00 da yayınlanacak. Bunun nedeni ise 11 ayın sultanı ramazan ayına girmemizdir. İftar telaşesi içerisinde ve saatinde yayınlanması doğru olmazdı. Bu yüzden yayın saatinde 1 saatlik gecikme ile yeni bölümlerini izleyebilirsiniz.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölümleri 16 mayıs itibari ile 21:00 da ATV ekranlarında olacak. Tam da iftarımızı açmışız günün zorluğunu geçirmişiz kan şekerinin artışı ile koltuğa yığıldığımız dakikalarda dizinin yeni bölümü başlaması tadından yenmez gibi duruyor.

İş bu ramazan ayı nedeni ile dizilerin yeni bölüm saatleri değiştirilmesi doğru bir karar. Atv ekibine ahlakı ve anlayışı için teşekkür ediyoruz.