Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan öldü mü? Sanem Çelik diziden ayrılıyor mu

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan öldü mü? Sanem Çelik diziden ayrılıyor mu

Gelen haberlere göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan öldü mü? Sanem Çelik diziden ayrılıyor mu diziyi neden bırakıyor. Sanem Çelik gerçekten ölecek mi yoksa kurtulacak mı hepsi haberimizin detaylarında.

En önemli karakterlerinin bile gerçek hayat gibi her an ölebilmesine Raşit ölümü ile şahit olduk. Raşit’in elinde tuttuğu Ceylan özgürlüğüne kavuşmuştu. Ancak bu özgürlük çok uzun sürmeyecek. Yeni bölümünde hakka yürüyecek olan Ceylan ne yazikki diziden ayrılacak. Erdal, Ünal ve Hızır üzerinde sinsi planlarını harekete geçirir. İkisine de hayati bir ders vermek ister.

Reşit ölmesi ile koltuğua yeğeni Kudret geçer. Ancak Kudret’in yaptıkları kendi planları değildir. Çalırbeyliler için zor dakikalar başlayacak. Reşit’in ekibini dağıtma planları yaparken yeğenlerini karşılarında bulacaklar. Durum hiçte planladıkları kadar kolay olmayacak. Bu sefer sert duvara çarpacaklar.

Hızır Meryem’den ayrılmamak için elinden geleni yapar. Etrafındaki yapılanları görmez düşünmez. Ancak olaylar çok hızlı gelişmektedir. Kimse rahat ve yerinde durmaz. Ceylan kaçırılmıştır. Kurtulup kurtulmaması Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hiç belli olmaz. Ceylan öldü mü ceylanı öldüreceklermi bunun haberlerini yayınlayacağız.

Sanem Çelik Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinden ayrılıyormu sorusunu yanıtsız bıraktı. Ancak yönetmenlerin ellerindeki senaryonun incelenme haberleri geldiğinde gerçeği öğrendik. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. bölümünde Ceylan diziden ayrılacak ve yeni sezonda artık dizide oynamayacak.

Sanem Çelik hayranları kendisini bundan sonra yeni projelerde takip edebilecekler. Dizinin yeni bölümü bu akşam ATV’de yayınlanacak.