Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Hızır’dan boşanacak mı

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Hızır’dan boşanacak mı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. bölümde Meryem Hızır’dan boşanacak mı Hızır boşanma kararını duyunca ne tepki verecek ve Meryeme ne ceza verecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde boşanma konusundaki son dakika haberi.

Meryem Hızır’dan boşanacak mı

Bir süredir Meryem rahat durmuyordu. Hızır ile boşanma planları kafasında dönüp duruyordu. Düşün düşün sonunda Hızır’a açıklamaya karar verir. Ancak Hızır’a boşanma konusunu açıklamak sıradan bir olay değildir. Dizinin senaryo tüyoları arasında boşanma konusu nasıl geçmiştir.

Meryem Hızır’ın karşısına geçer ve boşanmak istediğini söyler. Ancak Hızır bunu kabul edecek mi ve Meryem’e bu yersiz kararından ötürü ceza verilmesi gerekir. Ancak Hızır, ben Meryem’siz yaşayamam diyerek aşkını dile getirdi. Meryem boşanma konusunda kararlı olacak mı yoksa kararını değiştirecek mi ?

Hızır Meryem’i geri kazanmak için ne hazırlıklar yapacak. Hükümdar Olmaz 102. bölüm izleyicilerini başka ne sürprizler bekliyor boşanma konusundaki son gelişmeler ve Hızır’ın Meryem hakkındaki düşüncelerini an ve an bu sayfamızda yayınlayacağız.