Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem’in Derya’yı kurtarma sahnesi

/ 30 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem’in Derya’yı kurtarma sahnesi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem’in Derya’yı kurtarma sahnesi izle sizin için yayınladık. Hızır’ın eşi Meryem Derya’yı kurtarmak için eve baskına gider. Küçük gizli silahını yanına alır. Cesareti olduğu kadar da dikkatsizdir. Meryem’in Derya’yı kurtarma sahnesi çok konuşulacak sahnedir. Yönetmen hataları ile dolu bir sahne oldu.

Meryem her şeyi hesap edebilen ve en önemlisi Hızır’ın eşi. Baskına gittiği anda eteğinin salgalanacağını hesaba katmamış olması biraz düşündürücü. Önce köpeğin havlaması ile Derya haykırır. Tabi ağzının payını alarak şamarı yiyince geçici baygınlık geçirir. Meryem olayı anlayınca saklanmak ister ancak eteği rüzgardan uçar ve yeri belli olur. Korkutma amaçlı saklandığı kapıda patlayan mermiyi görünce elini kaldırır ve teslim oluyorum der.

Güzelliği ile kapıdan açığa çıkan usta oyuncu silahını saklamıştır. Ancak nasıl olur da deneyimsiz bir kadın silahını bu kadar hızlı çekip hedefini mini pistol ile etkisiz hale getirebilir? Burası biraz tartışma konusu olsa da elleri plastik kelepçelenmiş Derya’yı kurtarır. Evden çıktıklarında ise öldü sandıkları kişi yerinde yoktur. İşte olanlar bundan sonra başlar ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem’in Derya’yı kurtarma sahnesi çok beğenildi. İşte size o sahne.