Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün

Dizi bu gün muhteşem bölüm sonrası tatiline girdi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali tekrarı kaçıranlar için soruldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm tekrarı hangi gün ne zaman yayınlanıyor. Atv’nin yayın akışına göre detaylar.

Kurtlar Vadisi’nden sonra Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytinglere koştu. Dizinin son bölümünde tüm kadınların gönlünü feth eden sahne Hızır’ın Meryem için yaptığı oldu. Yaşar Meryem’i çağırdı. Tetikçiyi gösterdi ve bu adam elli milyon dolar Hızır’dan nakit para aldı dedi. Meryem beni öldürmek için mi dediği sahne en iyisiydi. Yaşar hayır Hızır bu parayı kendisini öldürtmek için verdi. Eğer Meryem’e bir şey olur da bir gün Allah yoluna giderse hemen bana ulaş ve beni ona ulaştır, yalnız kalmasın dedi. Meryem bunu duyunca Hızır’a tekrar aşık olur ve Hızır’ın onu ne kadar sevdiğini tekrar görür.

12 Haziran bölümünde sezon finali yaparak tatile giren dizi yeni sezonda eylül ayı sonunda yeni bölümleri ile ekranlara çıkacak. Sizden gelen sorular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlandığına ilişkin. Bunun ATV yayın akışını sizlerle paylaştık. Haber detaylarımızda sezon finali tekrarı ile alakalı size uygun yayın akış saatinde diziyi ATV ekranından izleyebilirsiniz. Aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden online olarak ileyebilmeniz mümkün olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlandığı ile alakalı bilgi detaylarda.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali tekrarı

Herkesin merak ettiği ise Yaşar sezon finalinden önceki bölümde düğün çıkışı sırasında tüm arkadaşları ile vedalaştı. Vedalaşma sonrası arabasına eşi ile giden Yaşar, akıllı saat ile uzaktan kontrol edilebilen bombalı utzak Yaşar arabaya eşi ile bindiği anda patladı. Peki Yaşar öldü mü bunu size açıklamaycağız. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali tekrarı izleyin. Önceden söylememiz durumunda dizinin heyecanı bitmemesi için açıklamıyoruz. Ancak merakınızı giderecek sezon finali 107. bölüm tekrarı detaylarını inceleyelim.

Perşembe 02:25
Pazar 12:40Benzer Konular