Eşkiya Meryem Ayrıldı Mı ? Deniz Çakır Neden yok

/ 12 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Eşkiya Meryem Ayrıldı Mı ? Deniz Çakır Neden yok

Şok bir açıklama ile Eşkiya Meryem Ayrıldı Mı Deniz’den açıklama geldi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem neden yok diziden neden ayrıldı. Yönetmen Deniz Çakır neden yok detaylı açıklama yapmazken oyuncunun kendisi yeni sezonda dizide olmayacağını söyledi. Sosyal medya hesabından oyuncunun mesajı.

Eşkiya Meryem Ayrıldı Mı

Çok fazla reyting alan dizide Hızır Çakırbeyli’nin eşi Meryem diziden ayrıldı. Raci Şaşmaz’ın yönetmenliğini yaptığı en çok izlenen dizi eski Kurtlar Vadisi oyuncularını toplayarak yeni dizi yaptı ve Necati Şaşmaz ile arası açık olan yönetmen Deniz Çakır ile yollarını ayırma kararı aldı. Dizide Meryem’in yerine kim oynayacak. Meryem diziden çıkacak ve yerine kimse gelmeyecek. Hızır kendisini terk eden Meryem’i arayacak. Diziden çıkışı terk etme ile olacak.

Eşkiya Deniz Çakır Neden Yok

3 sezon boyunca kendimin bile Meryem olduğuna inandım dedi. Karakteri gerçekten inanarak yaşadım kendim ile bütünleştim dedi. Buraya kadarmış tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim dedi. Çalışma arkadaşlarımın hepsini seviyorum derken yönetmen Raci Şaşmaz hakkına değinen bir şey söylememesi dikkat çekti. Ayrıca verdiği mesajda özellikle dizide oynamaktan çok memnun kaldığını dile getirir iken ben yapım gereği haksızın yanında olmaya devam edeceğim dedi. Altını çizerek başım dik hayatıma devam edeceğini söyler ve oyuncu arkadaşlarına tek tek teşekkür eder iken ne haksızlık yapıldığını düşündü ?

Deniz Çakır, Raci Şaşmaz ile hangi konuda anlaşamadığını söylemedi ancak instagram hesabında bir haksızlık olduğunu dile getirdi. Bu haksızlık karşısında da göz yummayacağını söyledi. Karşı çıkıp 3 sezondur inandığı Meryem karakterinden bile vazgeçirecek seviyede anlaşmazlık durumuna geldi. Raci Şaşmaz tarafından ise sadece yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Ayrıldı mı sorusunu doğruladı. Ancak Eşkiya dizisinde Meryem neden yok detayları gelecek.

Eşkiya Meryem Neden Yok

İş bu sonucunda Deniz Çakır Eşkiya dizisinden neden ayrıldığı hakkında detay vermeden 4. sezonda olmayacağını açıkladı. Kendisine hayatında ve yeni projesinde başarılar diliyoruz. Ancak tutmuş ve sezonun en çok izlenen dizisinden ayrılmak ne kadar doğru bilmiyoruz. Ancak Deniz’in dediği gibi haksızlık olmasa idi oyuncu diziden asla ayrılmazdı. Çok dobra ve her zaman haklının yanında olduğunu gerçek hayatından da biliyoruz. Para ve ünden daha önemli şeylere inanıyor kendisini tebrik ederiz.Benzer Konular