Eşkiya’da Reha nasıl öldü ? Ölüm sahnesi

/ 15 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Eşkiya’da Reha nasıl öldü ? Ölüm sahnesi

Eşkiya’da Şahin Ağanın oğlu Reha nasıl öldü ? Ölüm sahnesi unutulmayacak. Kudret’in Reha’yı öldürdüğü an sahne aklımızdan çıkmayacak.

Şahin Ağa, Kudret’in babası ile konuşmuş teslim olmasını söylemişti. Kudret teslim olacak mı diye merak ederken beklenmedik sahne geldi. Klasik Raci Şaşmaz senaryosu ile şaşırdık. Kudret arkadaşlarını alıp Şahin Ağa’nın evinin önüne geldi. Benim hayatımı kurtaracakmışsın sen önce kendi hayatını kurtar dedi ve silahını çekti. İşte o anda Eşkiya’da Reha nasıl öldü ? Ölüm sahnesi gerçekleşti. Arabadan savunması olan Şahin Ağa ve Reha’ya ateş etmeye başladılar. Kendisini içeriye zor atan Şahin Ağa Reha’yı kurtaramadı. Reha kendisini kapıya siper etti.

Kapının kulbunu tutup açılmasına izin vermeyen Reha gelen tüm mermileri bedenini siper ederek geçmesini engelledi. Şahin Ağa’yı kurtardı ancak kendi hayatını kurtaramadı. Reha’nın ölüm sahnesi. Kaç kurşun ile öldüğü belli değil ancak Şahin Ağa’nın artık kaybedecek bir şeyi kalmadı. Kudret’i bu sefer kim kurtaracak ? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reha nasıl öldü ve öldüğü sahne çok konuşulacak.

Kudret’in Reha’yı nasıl öldürdüğünü gördük ancak sıradaki sahneyi merak ediyoruz. Şahin Ağa şimdi Kudret için ne plan yapacak ve Kudret’in ölüm sahnesini istiyoruz.