Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrıldımı

/ 3 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrıldımı

Osman Bey, in annesi Halime Sultan, Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrıldımı son bölümde hakka yürüyen Halime Sultan gerçekten Ertuğrul dizisinden ayrıldımı? Tarihte Halime Sultan nasıl öldü, Ertuğrul Halime Sultan’ın ölümünü nasıl karşıladı. Osman Bey annesiz mi büyüdü ona bakıcılık kim yaptı dadısı kim oldu tarihte olayların devamı nasıl oldu haberimizin detayında.

Diriliş Ertuğrul dizisi yavaş yavaş finale yaklaşırken Saadettin Köpek’in ölümünün ardından dizide büyük önemi olan Halime Sultan, Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey’i dünyaya getirdikten sonra bebeği kucağında ölmüştür. Tarihte de bu aynen yazmaktadır. Dolayısı ile Esra Bilgiç’in senaryodaki görevi bitmiş olup diziden ayrılmıştır.

Diriliş Osman dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanacağını yine aynı senarist ve yönetmenin yapımın başında olacağını biliyoruz. Ancak Diriliş Osman yayınlanma tarihi Eylül ayı olarak düşünülüyor. Henüz çekimlerine başlanmayan Osmanlı Devleti kurulumu dizisinin oyuncuları da belli değil.

Esra Bilgiç’i güzel oyunculuğundan dolayı tebrik ediyoruz. Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılmıştır. Kendisi son görevi olan Osman Bey’in doğumundan sonra ciddi kalp rahatsızlığına yakalanmış ve günün şartlarında hastalık tedavi edilememiştir. Esra Bilgiç Ertuğrul dizisinden ayrılmıştır.Benzer Konular