Ezgi Mola’yı Kim Taciz Etti Tüm Detayları

/ 14 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Ezgi Mola’yı Kim Taciz Etti Tüm Detayları

Ezgi Mola Taksim’de tacize uğradı hemde öyle böyle bir taciz değildi. Hürriyet gazetesine olayın detaylarını anlatan Ezgi Mola’yı Kim Taciz Etti nerede nasıl oldu ? Ezgi Mola uzun kovalamaca sonunda yakalayamadığı tacizciden sonra polislere de inanmayarak olay yerinden uzaklaşmıştı ki…

Ezgi Mola 3 yıl önce gece 4 sularında İstiklal Caddesinde yürümeye başladı. Kızlı erkekli grup halinde yürürlerken genç bir çocuk Ezgi Mola’nın poposunu tuttu ve kaçmaya başladı. Tabiri yerinde ise pandik atıp kaçtı. Kendisinin anlattığı olayda Ezgi Mola tacizcinin arkasından koşmaya başladı. Dar ve kösne bir sokağa kaçan tacizciyi Ezgi Mola akla gelmicek şekilde kelimeler ile taciz ederek çıkmasını istemiş. Küfür haznesini sonuna kadar zorlayarak çığlık atan Ezgi’ye o anda yardımcı olan kimse olmamış. Çocuğu bulamayan Ezgi Mola tekrar İstiklal’e dönüp yürümeye başlamış.

Ezgi’nin yanına gelen bir adam polis rozeti göstererek ben polisim demiş. Ezgi güvenmeyerek git başımdan aynısından bende yaptırırım diyerek polis memurunu tersleyerek yürümeye devam etmiş. Tacizin şokunu atlatamayan Ezgi’ye kim taciz ettiği bilinmez iken aynı polis bir kadın ile tekrar gelmiş. Kadın ile gelmesinin sebebi Ezgi’nin polise de tacizci muamelesi yapmasından, polis olduğuna inanmamasından olmuş. Ancak polis bu sefer elleri kelepçeli tacizciyi de getirmiş. Bu sefer polis olduklarına inandığı adam ve kadın ile karakola giderek tacizciden şikayetçi olan Ezgi Mola tarafından tutuklama kararı çıkartılmış.

Ezgi Molayı Kim Taciz Etti

Ezgi Mola Türk değerlerinde sapmalar olduğunu ayıp kelimesinin anlamının farklılaştırıldığını söylüyor.Bazı şeyler eskiden çok daha farklı iken şuan ki durumun iyi olmadığını dile getiriyor. Türkiye’de yaşayıp ta İstanbul’da tacize uğramayan kadın çok azdır diyor. Bence yoktur bile diyor. Kendisinden bu kadar emin konuşuyor. Hatta kadınların bile haddini aştığını söylüyor. Sosyal medya hesaplarında birbiri ardına atılan yorumlar içlerinde bulunan hakaret ve küfürler çok ciddi derecede taciz olduğunu söylüyor.

İş bu sonucunda Ezgi Mola’yı Kim Taciz etti tüm detayları anlattık. Davanın sonucunu henüz bilmediğimiz ancak kişinin ceza aldığına emin olduğumuz durum Taksim’de yaşandı. Toplum adına utanç verici ve üzücü bu olay keşke hiç yaşanmasaydı. Ezgi Mola’da tacizciler ile tanışmış oldu. Birçok kadın reklam olmamak için taciz edildiğini sakladığını söyledi.Benzer Konular