Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm fragmanı ve özeti

/ 11 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm fragmanı ve özeti

Bu hafta yeni bölümde Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm fragmanı ve özeti Ece, Yağız’ı arar. Sinan ablasını Ağva’ya götürür. Ablası Ece’yi arar ve kötü durumda olduğunu söyler.

Fazilet Hanım ve Kızları 46. bölümde Yağız daha önce Sinan ve Ece’nin ablasını daha önce Ağvada bir eve götürmüştü. Sinan zorla ablasını götürdüğü evde bir fırsatını bulur ve Ece’yi arar. Ece endişeli bir şekilde Sinan’ı arar ve neredesiniz diye sormak ister. İlk telefonu meşgule atan Sinan sonrasında telefonu kapatır. Ece stres olur ve bebeği için endişe eder.

Ece Yağız’ı arar. Ne yapacağımı bilemediğim için seni aradım Yağız der. Yardım istediği Yağız ne olduğunu sorar. Ablam aradı Sinan onu zorla Ağva’ya götürmüş beni aradı ancak sesi de kötü geliyordu ne olur yardım et der. Yağız Ağva’ya yakındır. Dönerek Ağva’ya Sinan’ı bulmaya gider ancak evde neler olduğu neler yaşandığını Fazilet Hanım ve Kızları 46. bölüm fragmanından sonra çıkacak ilk sahne videosunda göreceğiz. 46. bölüm özetinde olacaklar bunlardan ibaret. İşte yayınlanan o ilk fragmanı izleyebilirsiniz.