Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri Star TV

/ 14 Mart 2017 / / yorumsuz
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri Star TV

Uzun süredir hazırlıkları devam eden ve Avşar Film tarafından hazırlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin detayları belli oldu. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizi çok yakında Star TV ekranlarında izleyici karşısında olacak.

DİZİNİN KONUSU
Yeni yapımın konusu ve hikayesi hakkında ilerleyen günlerde detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Nazan Kesal


28 Mart 1969 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Son olarak ATV ekranlarında izleyici karşısında olan Analar ve Anneler isimli yapımda rol almıştır. Rol aldığı diziler arasında ayrıca Bugünün Saraylısı, Kayıp Şehir, Bir Ömür Yetmez ve Aşk ve Ceza gibi yapımlar yer alıyor.

Deniz Baysal


5 Nisan 1991 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. Rüzgarın Kalbi dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı yapımlar arasında Sevda Kuşun Kanadında, Beyaz Yalan, Kaçak Gelinler dizilerinde de yer almaktadır.

Çağlar Ertuğrul


5 Kasım 1987 yılında İzmir Karşıyaka’da doğan oyuncu. Medcezir dizisi ile ekrana gelmiştir. Diğer taraftan, Boynu Bükükler, Kurt Seyit ve Şura, Beyaz Karanfil, Benim için Üzülme isimli dizilerde de rol almıştır.

Mahir Günşıray


10 Ağustos 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çilek Kokusu ve Kış Güneşi isimli yapımlarda rol alarak izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Hazal Türesan


Güzel isim 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kara Para Aşk dizisi ile ün kazanmıştır.

Afra Saraçoğlu


2 Aralık 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Adriana Lima’ya benzemektedir. İkinci Şans Filminde de Özcan Deniz ile rol aldığı film sonrasında büyük beğeni kazandı.

İdris Nebi Taşkan


Show TV ekranlarında Arkadaşlar İyidir dizisi ile tanınan oyuncu, 8 Ağustos 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Tolga Güleç


20 Eylül 1981 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Rol aldığı yapımlar arasında Son Çıkış (Cesur), Hayat Ağacı (Kenan), Adını Kalbime Yazdım (Halil) ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki diziler yer almaktadır.

TANITIM FRAGMANI

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Merakla beklenilen dizi, Fazilet Hanım ve Kızları ilk bölümü ile 25 Mart Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Dizinin ne kadar reyting alacağı hakkında merak devam ediyor.

NEREDE ÇEKİLİYOR
Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşmiştir. Daha detaylı set adresleri ise ilerleyen günlerde sayfamızda yer almaya devam edecektir.Benzer Konular