Fi dizisi 7.bölüm fragmanı neler olacak özeti ne zaman yayınlanacak?

/ 1 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Fi dizisi 7.bölüm fragmanı neler olacak özeti ne zaman yayınlanacak?

İnternetin en çok izlenen online dizilerinden birisi olan Fi’nin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. 7.bölümünde neler olacağı hakkında detayların henüz paylaşılmadığı dizi hakkında tüm detayları paylaşıyoruz. Ay Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizi Cuma akşamı yayında olacak.

Fi dizisinin yeni bölümü 5 Mayıs Cuma akşamı yayında olacaktır. Ayrıca dizide bu hafta 7.bölüm yayında olacaktır. Puhu TV üzerinden yayınlanmaya devam edecektir.

Sanat dünyasının ilk sırada gelen eserlerinden yayına akış yakalayan fi dizisi dopdolu bölümleriyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Başladığından itibaren övgülere maruz kalmış bu dizi kim bilir daha bizlere neler katacak?

Bir kitap uyarlaması olan ve çalışmalarına 2016 yılında başlamış olan fi dizisi, izleyicisiyle mükemmel halini paylaşmak için 2017’ye kadar çalışmalarını sürdürmüş ve geçtiğimiz Mart ayında internet ekranlarında gösterime girmiştir. İnternet ortamında paylaşılan diziler arasında 4k çözünürlüğe sahip bir dizi olarak 60 dakika boyunca sıkılmadan izleyebileceğiniz kaliteli bir dizidir. Ayrıca fi dizisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen sansürsüz olmasıdır.

Fi Fragman

Siz de izlemek istediğiniz diziyi olduğu gibi izlemek istiyorsanız seçiminiz fi dizisinden yana olmalıdır.