Fokus Atv’de tv de ilk kez izle

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Fokus Atv’de tv de ilk kez izle

Televizyonda ilk kez bu akşam ATV’de Fokus izle Will Simith başrölde. Atv de yayınlanan filmi izlemek için Fokus izle tekrarı olmayan bu akşam tv de ilk kez yayınlanan Türkçe Düblajlı filmi kaçırmayın. 23:15’te yayınlanacak film için şimdiden cipslerinizi hazır edin.

Müthiş bir soygun planı ve akıllara zarar zeka. Fokus Türkçe Düblaj izleyenlerini bu akşam büyüleyecek. Soyguncunun planları her zaman tutmaktadır ancak biri hariç aşk! İhanete uğrayan Nicky sevgilisi ile ayrılmak zorunda kalır. Bu onun tercihi değildir. İhanet edilmiştir. Cezası bellidir ve çekilmesi gerekir.

Herşeyi öğrettiği sevgilisi aşkına yanıt vermez. Jessi ile bir anda ayrılır. Ancak Nicky’yi en iyi tanıyan Jessi onun tüm ayrıntılarını biliyor. Tüm işi kendisinden öğrenmiş ve öğrencisi olmuştur. Nicky çok paranın döndüğü araba yarışlarına kuşkusuz katılacaktır.

Aradan yıllar geçmiştir. Jessi bu geçen yıllar içerisinde araba yarışlarında göreve başlamıştır. Nicky’nin mekana geleceğinden haberdar olan Jessi Fokus ATV filmine hayat verir. Tv de ilk kez yayınlanacak Fokus filminde Jessi Nicky’nin dolandırmasına izin vermeyecek ve onun oyunlarını bozacaktır. Zor durumda kalan Nicky nasıl kurtulacak Fokus filminin finalinde neler oldu merak ediyoruz.

Fokus filmi toplamda 50 milyon dolar para harcanmıştır. Amerika ve Arjantin’de çekilen film tüm dünyada vizyon almıştır. 2015 yapımı olan film 3 yıl aradan sonra TV de ilk kez Fokus izle ATV’de yayınlanacak. 23:15’te göstereme girecek filmi kaçırmamalısınız. Dünya genelinde 160 milyon dolar hasılat yapan Fokus izle sadece Amerika içerisinde 52 milyon dolar gişe almıştır. Yapımcısı Kramer & Sigman Films olur iken Glenn Ficarra ve John Requa hem yazıp hem yönetmenliğini yaptılar.

Etiketler