Game Of Thrones Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

/ 29 Eylül 2018 / / yorumsuz
Game Of Thrones Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

2018 Game Of Thrones 8.sezon yayın tarihi ve günü açıklandı mı? Dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesine sahip ve  diziler içinde en yüksek izlenme oranlarına sahip olan Game Of Thrones Türkçe adıyla Taht Oyunları  7.sezon 7.bölümü yayımlanarak sezon finaline girdi. Peki Game Of Thrones Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ? Game Of Thrones’un 8.sezonunun ne zaman başlayacağını merak eden takipçilerinin sabırsızlıkla beklediği tarih sonunda açıklandı. Peki, Game Of Thrones Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Game of Thrones 8. Sezon Ne Zaman ?

Dizinin yapımcı şirketi ve yayıncısı HBO resmi internet sitesi üzerinden, Game of Thrones’un final sezonu olan 8. sezonu ile ilgili resmi bir açıklama yaptı ve Game Of Thrones ne zaman başlayak sorusunun cevabı açıklığa kavuştu. HBO’nun popüler dizisi Game of Thrones’un, 2018 yılında yayınlanmayacağı kesinleşti. Peki, Game Of Thrones 8.sezon ne zaman başlayacak?  Game Of Thrones 8.sezon ne zaman başlayacağını dizinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss açıkladı,  Game of Thrones’un 8. sezon, yani final sezonu, 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak.

Game of Thrones Yeni Bölümleri Hangi Kanalda ?

Game of Thrones izlemek istiyorsanız ve Game of Thrones nerden izlenir merak ediyorsanız açıklayalım. Game of Thrones 7.sezon bölümleri, beIN Connect eski adıyla Digiturk platformlarında ve Blu TV’de yer almaktadır. Eğer Digiturk üyeliğiniz varsa; Game of Thrones bölümlerini internetten izleyebilirsiniz.  Ayrıca internetten dizi izle platformu olan Blu TV, tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game Of Thrones ilk 7  sezonunu üyelerine izleme şansı sunuyor. George R.R. Martin’in çok satan kitaplarından uyarlanan Game of Thrones , David Benioff ve D.B. Weiss’in yaratıcısı olduğu HBO yapımı fenomen bir dizi. Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadeleye giren 9 soylu ailenin taht oyunları ve düşmanlıklarının anlatıldığı sonsuz bir macera. Eğer bu tarz dizilere ilginiz varsa mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Paralı platformlar dışında internet üzerinden yasal olmayan sitelerden Game of Thrones bölümleri Türkçe altyazılı olarak sunuluyor. Bu dizi siteleri üzerinden izleyebilirsiniz fakat bunun yasal olarak suç teşkil ettiğini sakın unutmayın.