Geleceğin Starı izle yeni bölümleri

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Geleceğin Starı izle yeni bölümleri

Star Tv’nin yarışma programına nasıl başvurulur ve Geleceğin Starı izle yeni bölümleri izle son zamanların en çok izlenen star programı. Geleceğin starları için başvurular tamamlanmış yayın saati belli olmuş. Stüdyonun hazırlandığı tv programı için sayılı günler kaldı. Yayına gireceği günden sonra tüm reytinglere göz diken yaz programı Geleceğin Starı’nı izlemek için yayın akışları detaylarımızdadır.

Geleceğin Star’ında dün akşam kim kazandı ?

Geleceğin Starı’na nasıl başvuru yapabilirim

Öncelikle zaman sınırı olduğuna dikkat etmeli ve Tv’lerin yeni yüzleri aradığı geleceğin starı yarışma programına katılarak ön elemelerden geçmeniz gerekmektedir. Elemelerden geçen yarışmacılar profesyonel studyolarda ter dökmeye başlayacaklar. Hepsine verilen dersleri yerlerine getirerek kendilerini tanıtacaklar.

Geleceğin Star’ı programının amacı gençlerin yeteneklerini keşfetmek olacak. Keşfedilen bu yetenekler ile televizyonda bir nebze tanınmayı başarmış bu kişiler ile yeni filmler diziler çekilerek ünlenmeye başlayacaklar. Sizde geleceğin starına katılmak istiyorsanız star tv üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız. Belki sizlerin de haberlerini sitemizde yayınlarız yakın zamanda ne dersiniz ?