Geleceğin Starı juri üyeleri ve sunucusu kim

/ 14 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Geleceğin Starı juri üyeleri ve sunucusu kim

Yaz yarışması programı Geleceğin Starı juri üyeleri ve sunucusu kim isimleri neler kaç yaşında ve biyografileri hakkında detaylı bilgiler. Yakın zamanda tv ekranlarında göreceğimiz dizi ve film oyuncularını seçecek progragram yine bu konuda uzman juri ekibi ile başlıyor.

Juri’nin en başında oyunculuğu ile ön planda 42 yaşındaki deneyimli oyuncu Nurgül Yeşilçay oynuyor. 165 Cm boyu ve Cem Özer ile evli Nurgül Yeşilçay yaz sezonu boyunca Geleceğin Starı yeni bölümlerinde kendisini juri arasında göreceğiz. 3 Çocuk annesi juri üyemize başarılar diliyoruz. Yarışmaya katılan adaylar büyük oyuncu karşısında hünerlerini sergileyecekler. Daha öncesinden ses yarışmalarına çok tanık olduk. Oyuncu yarışmasına ilk defa tanık oluyoruz.

İkinci juri üyemiz ise Hamdi Alkan. Türk sinema tarihinde oyunculuğundan daha çok yönetmenliği ve yazdığı senaryolar ile ön planda olan yetenekli isim evli ve iki kız babasıdır. Memur bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen Hamdi Alkan Antakya doğumludur. Kısa sürede parlak fikirleri ile ön plana çıkmış yetenekli bir ismi juri üyesi olarak görmek bizlere gurur verici. Geleceğin starı juri üyeleri arasına hoş geldin Hamdi Alkan. Geleceğin Starı’nın seçiminde yönetmenlik alanında ismini kazımış bir ismin bulunması çok etkileyici ve yerinde karar.

Son juri üyemiz yine bir yönetmen Fırat Parlak. Hadi be oğlum , Hadi inşallah gibi filmleri ile ön plana çıkan yönetmenimiz 34 yaşında büyük deneyim sahibidir. Evli olan juri üyemize başarılar diliyoruz. Geleceğin starını iki yönetmen ve bir oyuncu belirleyecek aralarında tartışacak ve karar vererek finale doğru gideceler. Finalde ise halk son sözü söyleyeceği oylama ile starını belirleyecek.

Geleceğin Starı programını kim sunuyor ?

Dizilerde sıkça gördüğümüz başarılı ve deneyimli bir oyuncu. 33 yaşında Müjde Uzman Geleceğin Starı programının sunuculuğunu yapıyor. Fırat Parlak’ın yönetmenliğini yaptığı Hadi İnşallah filminde rol almıştı. Son ve aktif olarak rol aldığı dizi ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynuyor. Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi senaristi kabul edilen Osman Sınav’ın öğrencisi olan Müjde Uzman programı sunacak.

Geleceğin Starı juri üyeleri ve sunucusu açıklandıktan sonra ön elemeler başladı. Mayıs ayı içerisinde İzmir, Ankara, Eskişehir, Adana ve İstanbul’da yapılacak ön elemelerden sonra Almanya Berlin’de yapılacak son ön eleme ile yarışmacılar tamamlanacak…Benzer Konular