Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Seda, Özge, Selda, Emine, Seçil

/ 3 Aralık 2018 / / yorumsuz
Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Seda, Özge, Selda, Emine, Seçil

Gelin Evi yarışması Showtv ekranlarında devam ediyor. Hergün bir gelinin evine konuk olunuyor. Gelin Evi, gelinin evi, gelinin kınası, gelinin çeyizi ve gelinin düğünü nasıl konularının anlatıldığı gelinlerin birbirlerine misafir olarak evi ve diğer detayları inceleyip eleştirdikleri bir program ve hafta içi hergün saat 13:00 de Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Gelin evi son bölüm, haftanın finali cuma günleri oluyor. Gelin evi haftanın birincisi gelinlerin oyları ile belli oluyor.  Geçtiğimiz haftanın birincisi Yeliz gelin olmuştu. Gelin Evi Yeliz gelin 29 puan ile kazandı ve altınların sahibi oldu. Bakalım bu haftaki gelinler kim? Gelin hep beraber bu haftanın gelin evi yarışmacıları kim teker teker tanıyalım.

Gelin Evi Seda kimdir? 3 Aralık Yarışmacısı Seda Gelin kim?

Gelin Evi Seda gelin

Seda Gelin, 24 yaşında anaokulu öğretmeni. 1 yıllık evli. Antalya Muratpaşa’dan katılıyor. Aslen Adanalı olan Seda gelin, Tatlı ve pasta yapmakta oldukça iddialı.

 

Gelin Evi Özge kimdir? 4 Aralık Yarışmacısı Özge gelin kim?

Gelin evi Özge gelin

Özge Gelin, 27 yaşında öğretmen. 2 yıllık evli. Antalya Muratpaşa’dan katılıyor. Aslen Erzurumlu olan Özge gelin etamin işlemeye bayılıyor.

 

Gelin Evi Emine kimdir? 5 Aralık Yarışmacısı Emine gelin kim?

Gelin evi Emine gelin

Emine gelin, 25 yaşında 3 yıllık evli. Ev hanımı, 3 aylık bebeği var. Antalya Kepez’den katılan Emine gelin aslen Ispartalı. Eşinin motor kullanmasına hayran, yakın çevresi ona Emoş diye hitap ediyor

 

Gelin Evi Selda kimdir? 6 Aralık Yarışmacısı Selda gelin kim?

Selda Gelin, 22 yaşında harita teknikeri. 7 aylık evli. Antalya Kepez’den katılıyor. Selda gelin araba kullanmayı ve kitap okumayı çok seviyor.

 

Gelin Evi Seçil kimdir? Gelin Evi 7 Aralık Yarışmacısı Seçil gelin kim?

Seçil Gelin, 27 yaşında işletmeci.4 aylık evli olan Seçil gelin Antalya Döşemealtından katılıyor. Pilates yapıyor ve oyun havasında yerinde duramıyor. Tarzına çok güveniyor.

Yeni Hafta Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz. Geçtiğimiz haftanın gelinleri için Gelin Evi Yarışmacıları Kimdir? Yeliz, Duygu, Özge, Sedanur, Sümeyye linkine tıklayabilirsiniz.Benzer Konular